روش جدید حمل ونقل بعد از شیوع کرونا

06 فروردین ، 1399
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

روش جدید حمل ونقل بعد از شیوع کرونا

بعد از اینکه صنعت گردشگری در اثر شوک عظیمی از ویروس کرونا متحمل ضررهای فراوانی شد ولی در حال حاضر نرخ رزرو بعضی از شرکت‌های اجاره جت‌های خصوصی با رشد حدودا 300درصدی رو به رو شده است. رئیس یکی از شرکت‌های اجاره جت خصوصی می‌گوید بعضی از این درخواست‌ها برای کار فوری رزرو انجام می‌دهند و بعضی برای فرار از منطقه‌ای پر خطر جت را اجاره می‌کنند و طبیعی است که این رزروها را تماما افراد و شرکت‌های ثروتمند انجام می‌دهند.

تعداد بسیاری از درخواست ها  از آمریکایی‌هایی که در حال حاضر در اروپا هستند و به دنبال بازگشت به ایالات‌متحده هستند، و همچنین کسانی که مشتاق پرواز از اروپا به انگلستان هستند می باشد. یکی از مشتریان این شرکت‌ها دخترش را که در فرانسه دانشجو بوده با پروازی اختصاصی به آمریکا باز می‌گرداند. ظاهرا عمده این درخواست‌ها از سوی، مقامات دولتی، هنرمندان، چهره‌های ورزشی و مدیران شرکت‌ها انجام میشود

یکی از علت هایی که مشتریان جدید این شرکت‌ها برای انتخاب گزینه پرواز با جت اختصاصی را عنوان می‌کنند، رعایت بیشتر مسائل بهداشتی، جلوگیری از حضور در فرودگاه‌های شلوغ و همچنین دوری از کابین‌های شلوغ بوده است. حتی یک شرکت برای بازگرداندن 50 کارمند خود از ایتالیا از یک شرکت خصوصی اجاره جت سوئیسی هواپیمایی اختصاصی را رزرو کرده است. یا در مورد دیگری مسافری با سیستم ایمنی ضعیف که قصد مسافرت از دریای کارائیب به محل سکونت خود را داشته است، از این سیستم حمل و نقل استفاده کرده است..

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران