ارزان قیمت ترین هتل های پاتایا

07 دی ، 1398
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

ارزان قیمت ترین هتل های پاتایا 

1.هتل میراکل سوئیت
هتل میراکل سوئیت یکی از ارزان ترین هتل های پاتایا می باشد که در عین حال، امکانات و خدمات بسیار خوبی را در اختیار گردشگران تور پاتایا قرار می دهد. این هتل 3 ستاره دارای 210 اتاق می باشد که کلیه این اتاق ها مجهز به امکاناتی نظیر: تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، خدمات خانه داری، چای ساز، قهوه ساز، تخت های استاندارد و بالکن می باشد. از امکانات هتل می توان به استخر سرپوشیده، اتاق های خانوادگی، رستوران، حمام سنتی، پارکینگ رایگان، اتاق کنفرانس و ترانسفر فرودگاهی اشاره کرد.

2. هتل بوتیک ای اوت فیتینگ
بوتیک ای اوت فیتینگ، هتلی 3 ستاره در فاصله 600 متری از خیابان پاتایا می باشد که 45 اتاق را شامل می شود. در این هتل امکانات خوبی نظیر: تراس، خشکشویی، خدمات تور، باغ، سوئیت های ماه عسل، اتاق های مخصوص سیگار کشیدن و پذیرش شبانه ورزی می باشد. این هتل 31 کیلومتر از فرودگاه بین المللی یو تاپائو پاتایا می باشد.


3. هتل ال کی لجند
این هتل تنها 15 دقیقه تا ساحل پاتایا فاصله دارد. هتل ال کی لجند 3 ستاره بوده اما با این وجود، هتلی لوکس و با شکوه محسوب می شود. حدود 130 اتاق در این هتل باشکوه برای رفاه حال گردشگران تور پاتایا در نظر گرفته شده است که تمامی آن ها مجهز هستند. این هتل در فضای بازی زیبا و در جوار استخر، تعدادی میز و صندلی دارد که مسافران  تور پاتایا می توانند بر روی آن ها نشسته و از تماشای محیط اطراف لذت ببرند.

4. هتل ال کی متروپل
این هتل زیبا موقعیت جغرافیایی خوبی داشته و افراد به راحتی می توانند در طول 5 دقیقه پیاده روی به ساحل برسند. این هتل هم 3 ستاره بوده و 153 اتاق را در خود داده است. از امکانات خوبی که در اتاق های این مجموعه اقامتی وجود دارد، می توان از بالکن، تلویزیون صفحه تخت، مبلمان مدرن و تخت های استاندارد با روتختی زیبا نام برد.

5. هتل لانه پرنده
لانه پرنده یکی از هتل های خاص شهر پاتایا است که گردشگران تور تایلند را در اولین نگاه متعجب می کند. این هتل 29 اتاق دارد که هزینه اقامت در این اتاق ها تا شبی 400 هزار تومان می باشد.

6. هتل پرمیر
این هتل در اطراف خیابان واکینگ قرار دارد که حدود 165 اتاق را در دل خود جای داده است. پریمر که یکی از ارزان ترین هتل های پاتایا می باشد، امکانات و خدمات بسیار خوبی مانند: صندوق امانات، صرافی، پارکینگ رایگان، کارکنانی آموزش دیده و مسلط به چند زبان، خشکشویی، سیستم تهویه و رستوران دارد. در رستوران هتل انواع غذاهای محلی و بین المللی سرو می شود که طعمی لذیذ دارند.

7. رزیدانس گاردن
رزیدانس گاردن در جنوب شهر پاتایا و در منطقه ای آرام واقع شده که گردشگران تور پاتایا می توانند اقامتی دلنشین و آرامشبخش را در آن تجربه کنند. این هتل 3 ستاره دارای 70 اتاق می باشد. رزیدانس گاردن از جمله ارزان ترین هتل های پاتایا به شمار می رود که خدمات بسیار خوبی را ارئه می دهد.

8. هتل دریم تون
این هتل در منطقه پاتوموان قرار دارد و دسترسی بسیار خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی دارد. در این هتل که یکی دیگر از ارزان ترین هتل های پاتایا می باشد، امکانات خوبی مانند اینترنت رایگان، میز مخصوص سرو نوشیدنی های بین المللی و پذیرش شبانه روزی در اختیار میهمانان تور تایلند قرار می گیرد. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران