پیست سافاری قشم

17 شهریور ، 1398
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

 پیست سافاری قشم

پیست سافاری قشم یکی از استانداردترین پیست های سافاری ایران شناخته شده و حدود 520 هکتار مساحت دارد که یکی از جاذبه های گردشگریتور قشم می باشد.

پیست سافاری قشم گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده و به همین دلیل یک جاذبه تفریحی در جزیره قشم به شمار می آید.

 با توجه به بزرگی پیست سافاری قشم می توان با دیدن مناظر اطراف جزیره قشم و تماشای ساحل زیبای آن، لذت این تجربه را چند برابر کرد.سافاری به معنای بازدید و سیاحت می باشد که معمولا برای برنامه های گردشگری تور قشم ارزان به کار برده می شود. 

در این نوع برنامه ها گردشگران با وسیله نقلیه یا حیوانات چهار پا در یک مسیر مشخص به گشت و گذار می پردازند و با مناظر زیبا و مکان های جذاب آن مسیر آشنا می شوند.

سافاری در صحرا یکی از هیجانی ترین تفریحات به شمار می آید که در بیابان و صحرا با شتر و یا ماشین های دو دیفرانسیل و چهار محور انجام می شود.

این نوع سافاری ها با توجه به شرایط اقلیمی جزیره قشم در پیست سافاری قشم طرفداران بسیاری دارد و لذت رانندگی با سرعت در میان شن و ماسه های کویر بدون وجود هیچ مانعی را به دوستداران خود می دهد.

پیست طبیعی سافاری قشم با توجه به استانداردهایی که در آن رعایت کرده اند تبدیل به قطب ورزشی سافاری در کشورمان شده است.

با تور سافاری قشم در فصول سرد سال همراه شوید تا کویر گردی را به شیوه ای جدید تجربه کنید و با طبیعت خاموش کویر و جاذبه های پنهان آن رو به رو شوید.

همزمان با آیین افتتاح این پیست، هفتمین دوره مسابقات آفرود کشور نیز با شرکت 40 خودرو و 80 ورزشکار از استان های تهران، اصفهان، فارس، سیستان و بلوچستان، کرمان، قزوین، همدان، البرز، هرمزگان، کردستان و شهرستان قشم آغاز شد.

این پیست با توجه به مشخصات خود کاملا آمادگی برگزار کردن مسابقات بین المللی را دارد، چون در نوار ساحلی شمالی خلیج فارس قرار گرفته است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران