شما اینجا هستید

جشنواره تابستانی کیش

جشنواره تابستانی کیش

جشنواره تابستانی کیش

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، بیست و یکمین جشنواره تابستانه کیش از هشتم تیر با برگزاری برنامه های های شاد و مفرح آغاز شده است.

در این جشنواره به منظور جذب بیشتر گردشگران و مسافران تور کیش با ارائه خدمات و تسهیلات سفر، تخفیف های ویژه در نرخ هتل ها، اماکن اقامتی، مراکز تفریحی و گردشگری تلاش شده است شرایط مناسبی برای سفر خانواده ها فراهم شود.

برگزاری جشن های متنوع و قرعه کشی برای خانواده ها در تالار شهر و بازارها، اجرای برنامه های شاد و مفرح برای تمامی سنین به ویژه جوانان و نوجوانان، اجرای موسیقی محلی و برگزاری کنسرت گروه ها و خواننده های مطرح کشور، اجرای برنامه های تفریحی با حضور گروه های هنری و کارناوال ها، نورافشانی، اجرای تئاترهای خیابانی و بسیاری برنامه های متنوع که در نقاط مختلف جزیره کیش برگزار می شود از جمله برنامه های پیش بینی شده برای بیست و یکمین جشنواره تابستانی کیش است.

کارت هدیه جشنواره تابستانی کیش

کارت های هدیه جشنواره تابستانی کیش در بدو ورود مسافران در فرودگاه کیش به مسافران اهدا می شود.

مسافران با در دست داشتن بلیط رفت و برگشت کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی و واچر یکی از هتل های کیش، کارت هدیه ۱۵۰ هزار تومانی دریافت خواهند کرد.

کارت هدیه برای تمام افراد خانواده اهدا می شود. مبالغ کارت ها برای هر یک از اعضای خانواده متفاوت است.

کارت های هدیه جشنواره تابستانی کیش را می توانید برای خرید تفریحات جزیره کیش از طریق کانتر اینترنتی کیش تخفیف استفاده کنید.

در طول مدت جشنواره تابستانی فروش تفریحات از طریق کانتر کیش تخفیف، با تخفیف ۱۰ الی ۵۰ درصدی ارائه خواهد شد.

گفتنی است برگزاری هفته فرهنگی چند کشور در ایام جشنواره در جزیره کیش از دیگر برنامه ریزیهای انجام شده برای جشنواره تابستانی است که تا 8 شهریور ادامه دارد.

برای اطلاع بیشتر از نرخ ارزان کیش و تور کیش مناسب می توانید با آژانس هواپیمایی قصر شایان همراه شوید.