هواپیمایی ترکیش برنامه ریزی پرواز های 3 ماه بعد را طرح کرد

29 اردیبهشت ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

هواپیمایی ترکیش برنامه ریزی پرواز های 3 ماه بعد را طرح کرد

شرکت هواپیمایی ترکیه  که به علت شیوع ویروس کووید 19 ،  سفرهای خطوط داخلی و خارجی را متوقف کرده بود، پیش نویس برنامه پروازهای شامل ماههای ژوئن، ژوئیه و اوت را تهیه نمودند . این شرکت قبلا به علت شیوع ویروس کرونا پروازهای داخلی را تا 29 ماه می و پروازهای خارجی را نیز تا 28 همین ماه متوقف کرده بود.

همچنین شرکت هواپیمایی ترکیه پروازهای داخلی را در ماه ژوئن آغاز کرده و پروازهای خارجی را بطور مرحله ای ترتیب خواهد داد. براساس برنامه پرواز سه ماهه طرحریزی شده، در ماه ژوئن به 19 کشور در 22 نقطه هر هفته 75 فرکانس پرواز ترتیب خواهد یافت.

در این چهارچوب سفرهای تورنتو، آلماتی، کابل، توکیو، شانگهای، سئول، سنگاپور، کپنهاگ، استهکلم، اسلو، فرانکفورت، برلین، دوسلدروف، مونیخ، وین، آمستردام، بروکسل، مینسک، تفلیس، بیروت، کویت و تل آویو اجرا خواهد شد.

چنین پیش بینی شده است که در ماه ژوئن پرواز به تمامی فرودگاهها در داخل کشور ادامه یافته و در وحله نخست و در وضعیت عادی 60 درصد سفرهای طرحریزی شده ترتیب بیابد.

همچنین این شرکت در نظر دارد که در ماههای ژوئیه و اوت پروازها را افزایش بدهد. برای ماه ژوئیه هر هفته 572 فرکانس پرواز به 103 نقطه در 74 کشور و در ماه اوت نیز 937 فرکانس پرواز به 160 نقطه در 98 کشور پیش بینی شده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران