ارزان قیمت ترین مراکز خرید در دبی

02 بهمن ، 1398
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

ارزان قیمت ترین مراکز خرید در دبی

 دبی یکی از شهر های پیشرفته و توریستی در کشور امارات می باشد که نزد ایرانیان بسیار محبوب است و در نوروز تور دبی  مقصد بسیاری از ایرانیان می باشد و نظر بسیاری از توریست ها از سراسر کشور را جذب کرده.

اما دلیل اینکه خرید در دبی بسیار گران می باشد ما میخواهیم مراکز خرید ارزان دبی را به شما معرفی کنیم 

مرکز خرید دبی مال

یکی از ارزان ترین مراکز خرید دبی، مرکز خرید دبی مال می باشد که در سال 2008 میلادی تاسیس شده است. در این مرکز خرید بیش از 1200 فروشگاه وجود داشته که اجناس مختلف را با قیمتی مناسب عرضه می کنند. گردشگران تور دبی لازم است بدانند که در این مرکز خرید برند های مطرح بین المللی فعالیت دارند. از امکانات این مرکز خرید می توان به رستوران، سینما، آکواریوم دبی، زمین بازی و چندین مورد دیگر اشاره کرد.

مرکز خرید اوت لت دبی

مرکز خرید اوت لت یکی دیگر از ارزان ترین مراکز خرید دبی می باشد. در این مرکز خرید فروشگاه ها و برند های بسیاری فعالیت دارند، همچنین گردشگران تور امارات جالب است بدانند که اغلب اجناس عرضه شده در این مرکز خرید شامل 30 تا 90 درصد تخفیف می شوند. از اجناسی که در این مرکز خرید عرضه می شوند می توان به لباس، کیف و کفش، لوازم الکترونیکی، مبلمان و لوازم آرایشی اشاره کرد.

مرکز خرید دراگن

این مرکز خرید در واقع یک مرکز خرید چینی در داخل شهر دبی می باشد. گردشگران تور دبی می توانند در این مرکز خرید اجناس چینی و با کیفیت را با قیمتی مناسب تهیه کنند. فروشگاه های موجود در این مرکز خرید اجناسی مانند لباس و زیور آلات را عرضه می کنند. برخی از لباس های محلی عرضه شده در این مرکز خرید کیفیتی بسیار بالا تر از برند های بین المللی دارد، همچنین لازم است بدانید که اجناس این مرکز خرید پس از فروش، پس گرفته نمی شوند.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران