شهرهایی که بیشترین هشتگ را در اینستاگرام دارند کدامند؟

06 مهر ، 1398
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

شهرهایی که بیشترین هشتگ را در اینستاگرام دارند کدامند؟

شهر لندن با 118 میلیون هشتگ در اینستاگرام در صدر محبوب ترین مقاصد گردشگری در  شبکه اجتماعی قرار گرفته ، پاریس در رتبه بعدی قرار دارد  با 17 میلیون اختلاف و 101 میلیون هشتگ ثبت شده.

شهر نیس با 87 میلیون هشتگ، نیویورک با 83 میلیون هشتگ و  شهر دبی با 79 میلیون هشتگ از دیگر مقاصد توریستی و گردشگری هستند که در شبکه اجتماعی اینستاگرام از محبوبیت بالایی برخوردارند.

اینستاگرام به عنوان یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب مقصد سفر می باشد و نکته جالب آن است که بیش از 41 درصد از افزاد زیر 33 سال، در انتخاب مقصد سفر خود تصاویر اینستاگرام را در اولویت انتخاب خود  قرار می دهند.

شهر استانبول، جاکارتا، لس آنجلس، بارسلون، مسکو و توکیو نیز دیگر شهرهای توریستی با بیشترین هشتگ در اینستاگرام هستند.

براساس اعلام متخصصان سفر، اکنون اینستاگرام یکی از مهمترین عامل های تاثیرگذار نه تنها در انتخاب مقصد سفر بلکه در دیگر فعالیت ها از ماجراجویی و طبیعت گردی و حیات وحش تا تجربه های آشپزی، هنر است.

گزارش روندهای گردشگری در سال 2019 نشان می دهد بیش از 20 درصد از افراد دوست دارند به جایی با چشم اندازهای غیرمعمول، اصالت فرهنگی و غذاهای لذت بخش سفر کنند و در این میان «دبی» محبوب ترین شهر جهان از نظر غذایی در اینستاگرام بوده و بیش از 26 درصد از #هشتگ های این شهر مربوط به غذاست.

از محبوب ترین تجربه های توریستی در شبکه های اجتماعی نیز در این گزارش، به قایق سواری در دریاچه های نیوزیلند و غواضی در آب های زلال کشور کرواسی اشاره شده .

منطقه کاپادوکیا که از میراث جهانی یونسکو است، مناظر آتش فشانی فوق العاده و صحراهای ایسلند و همچنین راه آهن «پیک ترم» که توریست ها را به بالاترین نقطه جزیره هنگ کنگ می برد، دیگر جاذبه های توریستی هستند که در شبکه های اجتماعی و بویژه اینستاگرام توجه فراوانی را به خود جلب کرده اند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران