ارزانترین رستوران های دبی

19 خرداد ، 1398
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

ارزانترین رستوران های دبی

شهر دبی یکی از شهرهای زیبا و لوکسی است که در بین گردشگران طرفدار زیادی دارد و سالانه گردشگران بسیار زیادی را جذب خود کرده.

دبی هم یکی از شهرهایی می باشد که با هر بودجه ای می توان به آنجا سفر کرد و چند روز سفر را گذراند . و رستوران گردی در طول سفر یک  امر مهم می باشد.

قصر شایان شمار را با رستوران های ارزان قیمت دبی آشنا می کند .

رستوران غذای دریایی فیش هات 

رستوران فیش هات دبی رستورانی می باشد مخصوص غذاهای دریایی این رستوران جزو رستوران های ارزان دبی می باشد . این رستوران از امکاناتی همچون وای فای ،جای پارک و امکان ارسال غذا می باشد.

یکی از معروفترین شعبه این رستوران، البرشا نام دارد که در خیابان ام سقیم (Um Suqeim Street) قرار دارد و شعبه دیگر آن نیز در نزدیکی اسماعیلی سنتر می باشد.

رستوران فیش هات دبی همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب در سه وعده غذایی ناهار، عصرانه و شام آماده پذیرایی از مهمانان بوده و لذیذترین خوراک دریایی دبی را آماده می کند.

غذاهای این رستوران بسیار ارزان بوده و یک وعده غذایی برای دو نفر چیزی حدود 14 درهم امارات هزینه دارد. 

رستوران اپریشن فلافل دبی

اگر از آن دسته از افرادی هستید که علاقمند به غذای های سنتی عربی چون فلافل هستید.می توانید به رستوران اپریشن فلافل رفته و انواع غذاهای عربی و لبنانی را با کیفیت بالا و قیمتی ارزان نوش جان کنید.

برخورد خوب کارکنان و طعم بی نظیر غذاهای این رستوران در کنار قیمت مناسب آن باعث شده تا اپریشن فلافل یکی از محبوب ترین رستوران های دبی به شمار آید. در منوی این رستوران علاوه بر غذاهای عربی، انواع غذاهای خاورمیانه ای، مدیترانه ای، فست فود و فاقد گلوتن نیز دیده می شود.

همچنین غذاهایی نیز برای گیاهخواران در نظر گرفته شده است. برای خوردن طعم سنتی غذاهای عربی و لبنانی این رستوران باید به ساحل جمیرا در دبی مراجعه نمایید.

رستوران اپریشن فلافل به صورت 24 ساعته آماده پذیرایی از مهمانان تور دبی بوده و قیمت غذاهای این رستوران نیز ارزان هست.

رستوران راوی دبی

رستوران راوی دبی ، یک رستوران پاکستانی می باشد که محیطی ساده اما گرم و صمیمی دارد. این رستوران که یکی از بهترین رستوران های ارزان دبی به حساب می آید، انواع غذاهای خوشمزه پاکستانی را با عطر و طعمی دلپذیر برای مشتریان خود آماده می کند.

ارزان بودن غذاهای رستوران در کنار طعم بی نظیر آن ها باعث محبوب شدن راوی در بین گردشگران دبی شده است.

رستوران راوی، علاوه بر غذاهای پاکستانی، انواع کباب های خوشمزه، غذاهای آسیایی، چینی، هندی، مغولی و فاقد گلوتن را نیز در منوی غذایی خود داشته و گزینه هایی را نیز به گیاهخواران اختصاص می دهد.

این رستوران قدیمی امکاناتی چون ارسال غذا، غذای بیرون بر و صندلی در فضای باز را نیز برای میهمانان خود فراهم کرده است.

برای خوردن طعم اصیل و بی نظیر غذاهای پاکستانی این رستوران باید به خیابان السطوه (Satwa Al Satwa Rd) در دبی مراجعه نمایید.

رستوران راوی همه روزه از ساعت 5 صبح تا 23:30 شب آماده پذیرایی از گردشگران تور دبی بوده و وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را برای آنان سرو می کند.

راوی رستوران ارزانی است و صرف یک وعده غذایی برای دو نفر چیزی حدود 60 درهم امارات هزینه دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران