چگونه یک آژانس مسافرتی مطمئن پیدا کنیم؟

08 اردیبهشت ، 1398
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

چگونه یک آژانس مسافرتی مطمئن پیدا کنیم؟

روش های گوناگونی برای سفرهای داخلی و خارجی وجود دارد. اما نکنه ی قابل توجه این است که افراد زیاد به شهرها و روش های خرید تور و انتخاب هتل وارد نیستند و نیاز به یک راهنما دارند تا دچار مشکل نشوند.

پس بهترین روش مراجعه به آژانس هواپیمایی است .

ویژگی های یک آژانس مسافرتی خوب چیست؟

آژانس مسافرتی شرکتی می باشد که در زمینه ارائه خدمات عمومی در حوزه گردشگری مانند تورهای مسافرتی داخلی و خارجی، فروش بلیط ایرلاین‌ها، قطارها، شرکت‌های اتوبوسرانی، رزرو هتل و... فعالیت می‌کند.

در واقع، آژانس‌های مسافرتی با ایجاد تورهای تفریحی، سیاحتی، زیارتی، فرهنگی و هنری، تجاری، ورزشی، آموزشی، نمایشگاهی، پزشکی و غیره، امکانی را به‌وجود آورده‌اند تا مردم به‌راحتی سفر کنند.

مزایای آژانس مسافرتی:

بعضی از افراد تصور می کنند که تهیه بلیط توسط آژانس های مسافرتی بسیار هزینه بالایی دارد اما به این شکل نیست و تعرفه های آژانس های مختلف با هم فرق می کند.

پشتیبانی از مسافران:

رکن اصلی در آژانس های مسافرتی راضی بودن مسافران است و در الویت بالایی قرار دارد و در صورت رخ دادن اتفاقی از حقوق مسافران خود دفاع می کنند.

سابقه کار آژانس های مسافرتی به چه صورتی است؟

هر چه سابقه آژانس مسافرتی بالاتر باشد یعنی دامنه فعالیت‌ها و مسافران این شرکت گسترده‌تر بوده و باعث پایداری آژانس مسافرتی تاکنون شده است. همچنین، داشتن سابقه طولانی در زمینه‌ای باعث می‌شود که آن شرکت تخصص ویژه‌ای در این زمینه به‌دست بیاورد.


آژانس مسافرتی قصر شایان مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی در مسیرهای تور کیش ، تور قشم ،تور مشهد و تور استانبول و تور تفلیس و.... می باشد.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران