کیش برای یک روز ۵۰ درصد تخفیف خورد

14 آبان ، 1397
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

کیش برای یک روز ۵۰ درصد تخفیف خورد

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از تخفیف ویژه ۵۰ درصدی امکانات گردشگری جزیره در روز کیش خبر داده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا قائدیان درباره برنامه‌های ۲۰ آبان که «روز کیش»نامیده شده است، گفت: معاونت گردشگری این منطقه همراه با سایر بخش‌ها و حوزه‌های فعال در جزیره و سازمان منطقه آزاد کیش، برنامه‌هایی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این روز تدارک دیده اند. ارائه تخفیف ۵۰ درصدی در روز ۲۰ آبان برای تمام برنامه‌های تفریحی و گردشگری و واحدهای اقامتی با مشارکت جوامع صنفی مربوطه از جمله اقدامات ویژه این معاونت برای روز کیش می باشد.

وی افزود: برگزاری مراسم نورافشانی و برنامه‌های موسیقی عمومی با حضور گروه‌های ملی و محلی، بهره‌برداری از یک فروند کشتی تفریحی و گردشگری، رونمایی و بهره‌برداری از سامانه جامع ارائه و فروش خدمات گردشگری کیش، برگزاری مسابقه آشپزی دریایی روی کشتی‌های گردشگری جزیره و استقبال و پذیرایی از مسافران در مبادی ورودی به جزیره در پروازهای هواپیمایی کیش با شیرینی‌های محلی از دیگر برنامه‌های این روز نیز می باشد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش همچنین بیان کرد: روز کیش، روز نکوداشت این دردانه بی‌بدیل سرزمین ایران و تکریم مردمان صاحبدل و سخت‌کوشی می باشد که به همت و توان آن‌ها این جزیره تاریخی و منحصر به فرد در مسیر تعالی، توسعه، آبادانی و پیشرفت قرار گرفته است.  

او با تقدیر از آن‌چه "تدبیر دکتر انصاری لاری در نامگذاری ۲۰ آبان به نام «روز کیش»" عنوان کرد ادامه داد: این رویداد فرصت مغتنمی می باشد که ضمن ارج نهادن به منزلت کیش و مردمان آن، ساکنان نقاط مختلف کشور و گردشگران بین‌المللی بیش از پیش با کیش، داشته‌ها و ظرفیت‌های متنوع آن آشنا شوند.

قائدیان با اشاره به عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل متحد خاطرنشان کرد: رویکرد گردشگری کیش به عنوان یک «مقصد رویدادمحور» و برگزاری روز کیش و توسعه برنامه‌های مخصوص برای این روز در سال‌های آتی می‌تواند یک مزیت ویژه به مزیت‌های جذب گردشگر در جزیره زیبا اضافه کند، به‌خصوص که با عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل امکان مناسب‌تری برای تعاملات بین‌المللی جزیره کیش در حوزه گردشگری فراهم آمده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران