رستورانی ما بین زمین و آسمان

03 آبان ، 1397
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

رستورانی ما بین زمین و آسمان

کشور بلغارستان عجایب زیادی را در دل خود جای داده که یکی از آن ها رستورانی ما بین زمین و آسمان می باشد.

این رستوران عجیب در شهر خوش منظر و دیدنی صوفیه قرار گرفته که نظر گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

یکی از اهدافی که گردشگران هنگام سفر به کشورهای مختلف مد نظر قرار می دهند این است که از غذاهای محلی آن کشور بخورند و طعم های جدید را امتحان کنند.

رستورانی ما بین زمین و آسمان که در شهر صوفیه قرار گرفته است یکی از مکان های جذاب و دیدنی می باشد که مورد توجه گردشگران تور بلغارستان واقع شده است.

این رستوران که به رستوران پرنده معروف است این امکان را به شما می دهد که در ارتفاع ۵۰ متری از سطح زمین غذا سرو کنید و تجربه ای متفاوت را امتحان کنید.
در این مکان میزی با حدود ۱۴ صندلی وجود دارد که بعد از قرارگیری میهمانان بر روی صندلی ها، توسط جرثقیلی به سمت بالا کشیده می شود و در فاصله ای بین زمین و آسمان امکان ثبت خاطره ای بی نظیر را برای شما گردشگران تور صوفیه به ارمغان می آورد.

خوب است بدانید که بر روی این میزها تمامی اقلام لازم از قبیل: بشقاب، قاشق، چنگال، لیوان، ادویه جات گوناگون، نوشیدنی های بین المللی، آب و غیره وجود دارد که جای هیچ گونه نگرانی وجود نداشته باشد.
این میز هیچ گونه پوششی در اطراف خود ندارد که سبب می شود گردشگران تور صوفیه به صورت کاملا مستقیم با محیط اطراف خود در ارتباط باشند.

وقتی میز توسط جرثقیل به بالا کشیده می شود، نمای زیبایی از شهر صوفیه نمایانگر می شود که میهمانان می توانند از تماشای آن لذت ببرند.

اگر شما هم قصد دارید به این شهر زیبا سفر کنید حتما به این رستوران خاطره انگیز بروید و از غذاهای خوش طعم آن میل نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران