هتل معلق دبی ، قدیمی ترین هتل جدید

01 آبان ، 1397
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

هتل معلق دبی ، قدیمی ترین هتل جدید

در دبی همیشه چیزی برای رونمایی وجود داشته است .

از آسمان خراش ها گرفته تا زیپ لاین یا حتی ماشین های اسپورت. اما چیزی که این بار شما را شگفت زده تر می کند افتتاح یک هتل جدید و لوکس می باشد که لقب قدیمی ترین را نیز به خود اختصاص داده است.

ملکه الیزابت 2 که اختصارا QE2 خوانده می شود یک کشتی انگلیسی می باشد که در سالهای 1969 تا 2008 یکی از محبوب ترین کروز ها به شمار می آمد.

اما حالا دیگر روزهای گردش با این کشتی قدیمی به سر رسیده است و زمان آن رسیده تا با خانه جدیدش در کنار بندر مینا رشید در دبی آشنا شود.

دبی یکی از جدیدترین شهرهاست که این کشتی قدیمی که تاریخ طویلی را به خود دارد در بندرگاه این شهر می تواند تضادی جالب و متفاوت ایجاد کند.

جالب است بدانید عمر این کشتی 4 سال بیشتر از شکل گیری شهر دبی به شکل امروزی می باشد.

QE2 امروزه به یک هتل معلق به روی آب تبدیل شده است که اگرچه زمین تنیس ، آکواریوم یا پیست اسکی ندارد و شاید بلندترین طبقات را نیز نداشته باشد اما برخلاف آنچه در شهر دبی دیده می شود این هتل معلق جدید ، گذشته را به نمایش می گذارد و یک موزه دارد که 39 سال خدمات این کشتی در آن به نمایش گذاشته شده است.

افراد مهمی با این کشتی سفرکرده اند که از آنها می توان به نلسون ماندلا و دیوید بویی برای گردشگران تور دبی نیز اشاره کرد.

همچنین میهمانان این هتل می توانند در سوییت سلطنتی ، جایی که ملکه الیزابت دوم با مادرش زمانی در آن به استراحت می پرداختند ، اقامت داشته باشند.

در حال حاضر در این هتل معلق 224 باب اتاق برای رزرو گردشگران تور دبی وجود دارد که با افتتاح بزرگ این هتل در ماه اکتبر تعداد اتاق ها به 600 خواهد رسید و هزینه اقامت در این هتل در کمترین حالت شبی 150 دلار خواهد بود.

اتاق ها با کفپوش چوبی تیره طراحی شده اند و چهره قدیمی آنها به خوبی حفظ شده است.

این هتل همچنین 13 رستوران خواهد داشت.

با رونمایی رسمی از این هتل معلق تاریخی در دبی ، پیش بینی می شود گردشگران بسیاری برای اقامت به جای آسمان خراش ها این هتل معلق قدیمی را انتخاب خواهند کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران