ارزانترین مراکز خرید استانبول کدام ها هستند؟

01 آبان ، 1397
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

ارزانترین مراکز خرید استانبول کدام ها هستند؟

اگر شما عاشق خرید کردن هستید پس استانبول یکی از  بهترین انتخاب برای سفر کردن  است. استانبول بهترین فروشگاه های جهان را دارد. از بازار گرفته تا فروشگاه های خیابانی تا مدرن ترین مراکز تجاری که می توانید تصور کنید، همه و همه در استانبول وجود دارند. شما با هر سلیقه ای  که به استانبول  با تور ارزان استانبول سفر کنید، خریدی رضایت بخش را تجربه خواهید کرد.

هیچ شکی نیست که استانبول مثل بهشتی برای خرید کردن می باشد، اما پیدا کردن بهترین مجتمع های تجاری در استانبول همیشه آسان نیست. اینکه بدانید برای خرید بهتر به کجای شهر بروید، کارتان را راحت تر می کند و زمانتان نیز به هدر نمی رود.

بازار لونت

این بازار  درست در قلب شهر استانبول قرار دارد، جایی است که شما می توانید برندهای لوکس را با قیمت مناسب خریداری کنید. در این مرکز خرید شما می توانید از برندهایی مثل مک کوئین، باربارا بویی، هاروی نیکولز و کارن میلن و یا برندهای کلاسیکی مثل دی کی ان وای (DKNY) و یا Guess خرید کنید. در این مرکز خرید، فروشگاه های لباس کودک بسیاری وجود دارد که می توانید برای کودکانتان نیز خرید خوبی انجام دهید. علاوه بر این می توانید از فروشگاه های دکور خانه بازار لونت نیز دیدن کنید. بعد از یک خرید جانانه می توانید در هتل کنار بازار یعنی هتل ددمان استراحت کنید و همچنین در مرکز ماساژ آن ریلکس کنید.

مرکز خرید اوپتیموم اوت لت
این مرکز خرید مشهور در بخش آسیایی استانبول واقع شده است و بیش از ۱۳۰ فروشگاه مختلف دارد که اجناس را با قیمت های مناسب به فروش می رسانند. علاوه بر این رستوران های متعددی در این مرکز خرید وجود دارد که می توانید انواع غذاها را به آن ها سفارش دهید. همچنین می توانید به زمین اسکی روی یخ مرکز خرید اوپتیموم اوت لت بروید و در میان خرید کمی هم تفریح کنید.  شما می توانید در این مرکز خرید برندهایی مثل واکو، منگو، ال سی وایکیکی، کوتون، مودو، تامی هیلفیگر و دیزل را پیدا کنید. این مرکز خرید ۳۶۵ روز سال باز است و هر روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می توانید جهت خرید به آن مراجعه کنید.

مرکز خرید اولیویوم  اوت لت

این مرکز خرید که در بخش اروپایی استانبول واقع شده است، میزبان بیش از ۱۳۲ برند مختلف از لباس گرفته تا وسایل دکوری منزل دارد. شما در این مرکز خرید می توانید از برند های منگو،  ماوی، سارار، نایک، آدیداس، پوما، دیفکتو و بسیاری از برندهای دیگر خرید کنید. در این مرکز خرید امکانات تفریحی مثل بولینگ، سینما و رستوران های متعددی نیز برای توریستان مهیا شده است. این مرکز خرید هر روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز می باشد.

مرکز خرید ایرپورت اوت لت

این مرکز خرید در بخش اروپایی استانبول نزدیک به فرودگاه آتاتورک واقع شده است و بیش از ۱۱۶ فروشگاه، مرکز تفریحی کودکان، سینما و زمین اسکی روی یخ دارد. برندهای مشهوری مثل واکو، سارار، آدیداس، ماوی، نایک و مودو را می توانید در این مرکز خرید پیدا کنید. این مرکز خرید نیز هر روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران