ساخت بزرگترین هتل دنیا در گودال

29 مهر ، 1397
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

ساخت بزرگترین هتل دنیا در گودال

هتلی در سکونتگاه سانگژیانگ چین در حال ساخت می باشد که با ویژگی‌های منحصربه‌فردش توجه جهانیان را به سوی خود جلب کرده است. این اقامتگاه در حال حاضر با نام (shimao wonderland intercontinental) نامیده می‌شود و القاب متعددی به آن داده‌اند.

لقب‌هایی چون “بزرگترین هتل گودالی دنیا”. همانطور که از نام این مکان مشخص است، طراحی هتل به گونه‌ ای می باشد که گویا در گودالی بزرگ واقع شده است.

در ادامه بیشتر با این هتل عجیب آشنا خواهید شد.

فاصله هتل تا مرکز شهر حدود ۵۰ کیلومتر می باشد.

قرار بود در سال ۲۰۱۴ کار ساخت این اقامتگاه لوکس آغاز شود اما پروژه با تاخیر روبه‌رو شد و در نهایت در سال ۲۰۱۵ آغاز به کار کردند و مسئولان امیدوارند که تا پایان سال ۲۰۱۸ ساخت این هتل رویایی به پایان برسد.

در حال حاضر ساختار اصلی هتل کامل شده است و طرح کلی اقامتگاه را پیاده‌سازی کرده‌اند.

گفته می‌شود که قرار است این هتل گودالی ۳۸۰ تا ۴۰۰ باب اتاق را دارا باشد. بزرگترین هتل گودالی دنیا ۱۹ طبقه خواهد داشت و ۲ طبقه -۱۷ اتاق- آن زیر آب ساخته خواهند شد. دو طبقه‌ی زیرآبی این اقامتگاه سراسر از سنگ ساخته می‌شوند تا از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

جالب است بدانید که یک دریاچه‌ی مصنوعی بسیار بزرگ مقابل هتل ساخته‌اند تا چشم‌اندازی زیبا را برای ساکنان فراهم آورند.

این استخر شکلی شبیه به حرف S انگلیسی خواهد داشت و هدف از ساخت آن زیباتر کردن محوطه‌ی هتل می باشد.

گذشته از تمامی ویژگی‌های خاص این هتل زیبا، نباید از یاد برد که فاصله‌ی کمی با پارک جنگلی و ملی شیشان و باغ گیاهشناسی چنشان دارد و این امکان را فراهم می‌آورد تا افرادی که برای گردش به این دو مکان مراجعه می‌کنند، شب را در این اقامتگاه بگذرانند.

با تمامی این توصیفات و خبرهایی که در رابطه با این هتل منحصربه‌فرد منتشر می‌شود، باید منتظر ماند و دید در نهایت چطور و چه زمان به بهره‌برداری خواهد رسید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران