جذاب ترین ورزش های آبی در جزیره کیش

21 شهریور ، 1402
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

یکی از مقاصد تفریحی با طبیعتی زیبا در ایران جزیره کیش است. در این جزیره هتل های متنوع و بسیاری با امکانات برای گردشگران تور کیش وجود دارد که یک مقصدی ایده آل برای سفر به شمار می رود.در این جزیره تفریحات آبی بسسار متنوع و گوناگونی نیز می باشد که برای علاقه مندان به این نوع تفریحات بسیار مناسب است. در این مطلب به معرفی تفریحات هیجان انگیز و ورزش های آبی در این چزیره می پردازیم.

شاتل سواری 

از جمله تفریحات آبی جزیره کیش می توان به شاتل سواری اشاره نمود که یکی از راحت ترین و جذاب ترین تفریحات آبی به شمار می رود و برای انجام این ورزش نیاز به شنا نیست و گردشگران می تواندد با سوار شدن با سرعت بسیاری بر روی موج های دریا حرکت کنند.شاتل از یک قایق و یک توپ تشکیل شده است که به وسیله یک قایق موتوری نیز هدایت می شود.

جت اسکی 

یکی از دیگر تفریحات جذاب و هیجان انگیز در جزیره کیش جت ‌اسکی می باشد که برای علاقمندان به ورزش های آبی بسیار هیجان‌انگیز و سرگرم‌ کننده است.جزیره کیش با وجود آب‌های گرم و آفتاب درخشان به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای انجام جت‌اسکی در کشورایران به شمار می رود. این ورزش از سرعت و هیجان بالایی برخوردار است و با اجاره‌ جت ‌اسکی و گردش در اطراف جزیره،گردشگران می توانند تجربه‌ای فوق‌العاده را کسب کنند.جت اسکی یکی از فعالیت‌هایی است که به گردشگران فرصت می‌دهد تا با تماشای مناظر زیبای کیش با زیبایی‌های این جزیره آشنا شوید و لحظاتی هیجان‌انگیز را تجربه کنند.


فلای برد 

از دیگر تفریحات آبی جزیره کیش فلای برد است که در میان گردشگران بسیار محبوب و هیجان انگیز می باشد.کیش با توجه به بادهای ملایم و مناظر ساحلی خوبی که دارد جزء مکان های بسیار ایده آل برای انجام این ورزش است.این ورزش به گردشگران تور کیش این امکان را می دهد تا با سرعتی بالا در باد و موج ها به ماجراجویی بپردازند.  

پاراسل 

پاراسل از دیگر تفریحات آبی کیش به شمار می رود که روز به روز به طرفداران این ورزش افزوده می شود.ارتفع پاراسل از 150 تا 300 متر است و جزء تفریحات بسیار جذاب و هیجان انگیز در کیش محسوب می شود.

قایق رانی 

از ورزش های بسیار مهیج قایق رانی است که برای این کار گردشگران می بایست مسلط به پارو زدن باشند و تنها به قایق ران های حرفه ای مجوز آن داده می شود که روی آب های دریای کیش قایق رانی کنند .این ورزش برای کسانی مناسب است که بسیار بازوهای قوی دارند و سال ها قایق رانی تمرین کرده باشند. این ورزش از سخت ترین ورزش های آبی در کیش به شمار می رود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران