سفر به آنتالیا در فصل بهار و نوروز

16 بهمن ، 1400
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

تور آنتالیا یکی از تور های پر طرفدار و جذاب برای گردشگران ایرانی و خارجی است .این شهر هر ساله بخصوص در فصل بهار و تابستان تعداد بسیاری توریست را به خود جذب می کند.در این مطلب شرایط سفر به آنتالیا در فصل بهار و ایام نوروز را بررسی می کنیم .

آب و هوای آنتالیا در فصل بهار و ایام نوروز 

از سوالاتی که در ذهن گردشگران خطور می کند این است که آیا آب و هوای آنتالیا برای سفر نوروزی مناسب است؟ در جواب این سوال باید بگوییم که از شروع ماه آپریل یعنی در اواخر ایام نوروز هوای آنتالیا گرم می شود و به راحتی می توان از ساحل این شهر زیبا استفاده کرد .میانگین دما در این فصل در حدود 20 درجه سانتی گراد است و گردشگران می توانند از هوای مطبوع و دلچسب آن لذت ببرند.شایان ذکر است که برای سفر به آنتالیا در فصل بهار و ایام نوروز هم لباسهای گرم و هم لباس خنک به همراه داشته باشید که در صورت نیاز در شبها از لباس گرم استفاده کنید.

امکانات تفریحی آنتالیا در فصل بهار

هتل های لوکس آنتالیا به اندازه ای دارای امکانات رفاهی و تفریحی بسیار متنوعی برخوردار هستند که گردشگران نیازی به بیرون رفتن از هتل برای تفریحات و گردش را نخواهند داشت.هتل های آنتالیا با امکانات و تفریحات بسیاری که دارد از جمله پارک آبی و استخر های آب گرم برای تمامی رده های سنی مناسب می باشد. همچنین هتل های آنتالیا در فصل بهار نسبت به فصل تابستان بسیار خلوت تر است و گردشگران به راحتی می توانند از امکانات تفریحی این هتل ها استفاده بهینه کنند.به غیر از تفریحات آبی  پارک آبی که در هتل ها وجود دارد گردشگران می تواندد از اماکن تاریخی و جاهای دیدنی شهر آنتالیا بازدید کنند.در فصل بهار به دلیل خلوت بودن هتل ها زمان بسیار مناسبی برای گردشگران خواهد بود که بتوانند از آب و هوای مطبوع این شهر و همچنین از مراکز خرید و تفریحی تور آنتالیا لذت ببرند.

جشن عید نوروز در آنتالیا 

شهر آنتالیا در ایام نوروز حال و هوای بسیار خوب و دلپذیری برای گردشگران تور آنتالیا دارد.در هتل های آنتالیا انواع تفریحات و سرگرمی متنوعی تدارک دیده می شود و جشن نوروز برای گردشگران بسیار مفرح خواهد بود.در این ایام برنامه های بسیار شاد و کنسرت های مختلف از خوانددگان ایرانی و خارجی به مناسبت عید نوروز برگزار می شود که اوقات و لحظات بسیار خوب و خوشی را برای گردشگران تور آنتالیا فراهم می آورد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران