بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی کدامند؟

18 دی ، 1400
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

شهر آنتالیا کشور ترکیه یکس از مقاصد گردشگری بسیار جذاب برای گرشگران تور آنتالیا می باشد .البته اگر هتل های آنتتالیا با پارک آبی باشند جذابیت آن را دو چندان می کند.در این مطلب به معرفی هتل های آنتالیا که دارای حداقل 10 سرسره می باشد پرداخته شده است تا به گردشگران کمک کند تا بهترین هتل را با امکانات رفاهی کامل و پارک آبی بتوانند انتخاب کند.

هتل شروود اکسکلو سیو لارا 

این هتل 5 ستاره با خدمات UALL و کیفیت بسیار خوبی که دارد جزء هتل های با کیفیت و پرطرفدار می باشد. این هتل داری 499 اتاق و سوئیت می باشد و از امکانات رفاهی این هتل می توان به رستوران و کافه ها و استخر های مختلف آن اشاره نمود و همچنین در فضای باز آن تفریحات بسیار مفرحی می باشد که برای سفر های خانوادگی و دوستاه بسیار لذت بخش و مناسب می باشد.

هتل دلفین ایمپریال 

هتل 5 ستاره دلفین ایمپریال یکی از بهترین های هتل های آنتالیا با خدمات UALL می باشد که به دلیل نزدیک بودن این هتل به سواحل لارا بسیار نزدیک است و با شهر انتالیا 15 کیلومتر فاصله دارد و از جمله امکانات رفاهی این هتل می توان به پارک آبی آن اشاره کرد که تفریحات آبی بسیار جذابی را برای گردشگران تور انتالیا به همراه دارد.

هتل لند آف لجندز 

این هتل 5 ستاره طراحی خاص و منحصر به فردی دارد.طرح اتاقها و سوئیت های این هتل از داستانهای افسانه ای الهام گرفته شده است و به جزء امکانات رفاهی کاملی که دارد دارای یک سینمای 5 بعدی، رودخانهف استخرو تونل وحشت است و پارک آبی آن درای 55 سرسره می باشد که بسیار هیجان انگیز است و همچنین مهمانان هتل می توانند یک بلیط رایگلن برای شهرباز این هتل دریافت کنند.همچنین این هتل دارای رستوران های متعددی است که در آن انواع غذاهای ترکی و فرنگی مریترانه ای و ایتالیایی برای گردشگران سرو می گردد.

هتل گرانادا لاکچری بلک

این هتل در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است و در ماه ژوییه سال 2016 افتتاح شده است. این هتل با خدمات UALL ساحلی نیست ولی دارای استخرهای بسیار متعدد است که شامل 10 استخر سرباز بسیار بزرگ می باشد که یکی از استخرها بسیار طبیعی است و در اطراف آن شن و ماسه وجود دارد و همین باعث احساس ساحل واقعی به گردشگران می دهد.پارک آبی هتل گرانادا لاکچری بیش از 10 سرسره است که بسیارهیجان انگیز و جذاب است و همچنین دارای 2 استخر سرپوشیده است.

هتل ریکوس پرمیوم بلک 

این هتل واقع در منطقه بلک در 6 کیلومتری این منطقه از سال 2005 میزبان گردشگران تور آنتالیا است .هتل ریکسوس پرمیوم در کوه های توروس قرار گرفته اند و منظره هتل را بسیار زیبا ساخته و ساحل اختصاصی در جلوی ساخمان هتل زیبایی این هتل را دو چندان کرده است.هتل ریکسوس پرمیوم دارای پارک آبی با 10 سرسره آبی است.همچنین این هتل دارای محوطه اختصاصی برای کودکان با نام RIXY CLUB است که بسیار برای کودکان هیجان انگیز می باشد و دارای انواع بازی و ورزش و ... است.هتل ریکسوس پریمیوم دارای 10 رستوران است که با ارائه خدمات UALL و غذاهای متنوع ترکی و مدیترانه ای و ... آماده پذیرایی گردگران تور آنتالیا می باشد.

هتل ریکسوس سان گیت 

این هتل با مساحتی 250000 متر مربع و 1094 باب اتاق ، سوئیت از هتل های بسیار عالی آنتالیا است. در پشت این هتل کوهای توروس با جنگل های کاج قرار دارد که به زیبایی این هتل افزوده است.این هتل ساحلی می باشد و دارای یک ساحل 750 متری،سالن بولینگ،استخرهای سرپوشیده و رو باز و پارک آبی می باشد.همچنین این هتل دارای مینی کلاب RIXY برای سرگرمی افراد جوان است.هتل ریکسوس سان گیت دارای 16 رستوران است که با ارائه خدمات UALL و غذاهای مدیترانه ای،چینی،مکزیکی ، ایتالیایی و ... برای گردشگران تور آنتالیا بهترین لحظات را فراهم می سازد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران