مکان های ناشناخته و شگفت انگیز دبی

15 دی ، 1400
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

شهر دبی یکی از شهرهای توریستی بسیار پرطرفدار و مهم امارات متحده عریی می باشد و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که در این مطب با جاذبه هایی آشنا خواهید شد که از وجودشان اطلاع نداشتید.

شهر ارواح دبی 

جزیره الحمرا یا همان شهر ارواح روستایی بسیار بکری است که در گذشته دهکده ای ماهیگیری در جزیره ای در ساحل راس الخیمه بوده است .این جاذبه خاص که به شهر ارواح شهرت یافته بسیار شگفت انگیز و در عین  حال هیجان انگیز است و برای افراد ماجراجو و کسانی که می خواهند ترس را از نزدیک تجربه کنند پیشنهاد می شود که حتما در سفر به تور دبی به این مکان سر بزنند.

پارک گاردن گلو دبی 

یکی از پارک های بسیار وسیع در شهر دبی پارک گاردن گلو دبی است که در سال 2015 افتتاح شده است. این پارک دارای انواع درختان و مجسمه هایی است که با چراغ های کم مصرف نورپردازی شده است و این مجسمه ها نورانی توسط چندین هنرمند بسیار توانا ساخته شده است.گردشگران تور دبی می توانند شب های خود را به غیر از رستوران و بارها اوقات بسیار خوبی را در پارک گاردن گلو دبی سپری کنند.

جزیره اسنوپی 

این جزیره جزء یکی از زیباترین جزیره های کشور امارات می باشد و یکی از نقاط دیدنی فجیره به شمار می رود که در فاصله 176 متری دبی و در شرق امارات واقع شده است. این جزیره که ما بین کوه و دریا است بسیار شگفت انگیز است و روبروی این جزیره ساحل ماسه ای قرار دارد.

محله السطوه دبی 

السطوه دبی در جنوب غربی بر دبی و چسبیده به شیخ زائد واقع شده است . این محله با داشتن ساختمان های بلند شکل و ظاهر بسیار ساده ای دارد و بیشتر ساکنین این محله را هندی ها تشکیل می دهند.

واحه های القدره دبی 

یکی از حیرت انگیز ترین مناطق دیدنی دبی قطعا واحه القدره می باشد که تناه 50 دقیقه با دلبی فاصله دارد .این مکان کاملا ظاهری متفاوت و خاص نسبت به شهر مدرن دبی دارد و از چندین دریاچه مصنوعی تشکیل شده است که برای تفریح و گردش یک روزه گردشگران تور دبی بسیار مناسب می باشد.

پناهگاه حیات وحش راس الخور 

این پناهگاه از دیگر جاذبه های گردشگری دبی به شمار می رودکه در سال 1985 افتتاح شده است محل زندگی بیش از 67 گونه پرنده است و فقط چند دقیقه با دبی مال فاصله دارد و تقریبا شبیه به سافاری آفریقا جنوبی است . این مکان دارای فلامینگوهای بسیار زیادی دارد و انجمن پرندگان جهان پناگاه راس اخور را یکی از پر اهمیت ترین زیستگاه پرندگان می داند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران