تور لاکچری چیست ؟

01 دی ، 1400
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

کلمه لاکچری که در اصل تلفظ آن لاکشری می باشد کلمه ای لاتین است و به معنی لوکس و گرانقیمت می باشد.در حال حاضر این کلمه بسیار پر کاربرد است و بین افراد بسیار رواج دارد.لاکچری یک نوع سبک زندگی لوکس به شمار می رود که در این نوع زندگی همه چیز مثل خانه ای که در آن زندگی می کنیم، غذا خوردن، پوشیدن لباس ، سوار شدن ماشین و ... حتی سفر به نقاط مختلف جهان همه چیز به صورت لوکس و گرانقیمت است .

تور لاکچری چیست ؟

در واقع تور لاکچری به توری گفته می شود که در آن همه چیز اعم از جایی که برای سفر انتخاب می کنیم و وسیله ای که می خواهیم با آن سفر کنیم لوکس و گرانقیمت است .این که چه مکانی را برای سفر انتخاب کنیم بسیار مهم است .این مکان جایی است که بسیار بکر و دیدنی است و کمتر کسی موفق می شود و توانایی آن را دارد که به این مناطق سفر کند.

بعد از اینکه مکانی که می خواهیم به آن سفر کنیم برایمان مشخص شد می بایست انتخاب کنیم که با چه وسیله ای می خواهیم سفر کنیم که باز هر وسیله ای هم به صورت معمولی و هم به صورت لاکچری می باشد.مثلا برای سفر با هواپیما پرواز فرست کلاس را باید انتخاب کرد که خدمات این نوع پرواز کاملا متفاوت با پرواز معمولی است و خدمات ارائه شده در این پرواز لاکچری و بسیار لوکس می باشد.و یا حتی سفر با کشتی کروزهای لاکچری که در آن استخر رو باز ، سینما کازینو و ... است.

پس از اینکه مقصد و وسیله سفر به آن مشخص شد .این که در چه مکانی اقامت کنیم حائز اهمیت است.مسلما هتل 5 ستاره با امکانات و خدمات کامل برای مکانی لوکس و لاکچری در سفر انتخاب بسیار خوبی است.همچنین برای تفریحات لاکچری می توان از تفریحات بسیار منحصر به فرد مثل سافاری کارتینگ چتر بازی و ...استفاده کرد.در تور لاکچری خوردن چه نوع غذاهایی و رفتن به چه نوع رستوران هایی هم برای گردشگرانی که تور لاکچری را انتخاب می کنند بسیار مهم است .رستوران هایی هم در جهان وجود دارد که سرآشپز های خاص دارد و غذاهای بسیار لاکچری برای مشتریان سرو می کنند.

به طور کلی لاکچری سفر کردن به معنی آن است که چگونه سفر کنیم و کجا را برای سفر انتخاب کنیم و چه کارهایی در سفر انجام دهیم و چه بخریم و چه بخوریم .

تور لاکچری به چه توری اطلاق می شود؟

در حال حاضر سفر به نقاط جنوب ایران مثل سفر به جزیره کیش در هتل هایی مانند هتل ترنج را می توان به عنوان تور لاکچری کیش معرفی نمود.و اگر به دنبال تور لاکچری و سفری لوکس در خارج از ایران هستید نقاط مختلفی در جهان وجود دارد که می توان به عنوان سفری لوکس و لاکچری از آن استفاده کرد  و می توان به مناطق بکر و لوکس مانند مالدیو، قله شالت زرماک سوئیس، چادر ماهاراجا در کشور هند و ... اشاره نمود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران