5 اپلیکیشن مفید برای سفر به دبی

27 آذر ، 1400
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

اگر قصد سفر به دبی را دارید .پیشنهاد می شود که چند اپلیکیشن کابردی و مورد استفاده را دانلود کنید.در حال حاضر 5 اپلیکیشن بسیار کاربردی وجود دارد که برای سفر به دبی بسیار ضروری است و سفر به دبی را بسیار آسان تر و دلپذیرتر می کند.

اپلیکیشن XE Currency 

این اپلیکیشن یکی از کاربردی ترین اپلیکشن برای سفر به خارج از کشور بخصوص سفر به دبی به شمار می رود. این اپلیکیشن اطلاعات مربوط به ارزهای مختلف می باشد. که با به کار بردن این ابزار به راحتی می توانید قیمت هر آنچه که نیاز دارید را به راحتی پیدا کنید و به آسانی می توان قیمت دلار و درهم را به ریال تبدیل کرد. با بکار بردن این اپلیکیشن به راحتی هزینه هایی که انجام می دهید برایتان مشخص می شود. 

اپلیکیشن Careem 

این اپلیکیشن برای تاکسی آنلاین به کار می رود و در دبی و سایر کشورها کاربرد فراوانی دارد.با کمک و استفاده از این اپلیکیشن به راحتی در هر منطقه و خیابانی از دبی باشید می توانید با حداقل زمان ممکن تاکسی پیدا کنید.جالب است که بدانید اغلب راننده های تاکسی زبان انکلیسی می دانند و می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید.

اپلیکیشن NearBuy 

برای کسانی که به دنبال خرید ارزان قیمت هستند این اپلیکیشن بسیار کاربرد دارد و نصب این ابزار برای سفر به دبی بسیار کاربردی است. این نرم افزار به صورتی طراحش شده است که گردشگران داخل هر مرکز خریدی می شوند از طرف این اپلیکیشن اعلان میاید که کدوم فروشگاه ها دارای تخفیف ویژه و حراجی است.نصب این اپلیکیشن برای گردشگران تور دبی بسیار توصیه می شود . 

اپلیکیشن Wojhati 

این اپلیکیشن برای گردشگرانی که در دبی هستند و نمی خواهند برای جابجایی و تردد از تاکسی استفاده کنند بسیار پر کاربرد و ضروری  است.در این اپلیکیشن برنامه حرکت اتوبوس ها و مترو و قایق های دبی کاملا مشخص شده است و همچنین این نرم افزار به غیر از زمان مشخص اتوبوس ها و زمان حرکت دقیق مترو هزینه تردد را برای گردشگران تور دبی کامل نمایش می دهد.

اپلیکیشن Epic Reality 

این اپلیکیشن را می توان به عنوان یه راهنمای سفر معرفی کرد.در این نرم افزار اطلاعات لازم برای گشت و گذار در دبی به گردشگران ارائه می شود و همچنین اطلاعات دقیق مربوط به جاهای دیدنی و تفریحی دبی در این اپلیکیشن موجود است .در حال حاضر اطلاعات لازم در مورد محدودیت های کرونایی در این اپلیکیشن وجود دارد به همین دلیل نصب این اپلیکیشن برای سفر به دبی در این دوران بسیار ضروری است .


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران