بهترین مراکز خرید استانبول

22 آذر ، 1400
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

شهر استانبول ترکیه به غیر از اینکه شهری توریستی و تفریحی به شمار می رود دارای مراکز خرید بسیار متنوعی می باشد که برای گردشگران تور استانبول بسیار دیدنی است .در این مطلب به چندین مراکز خرید مهم در استانبول اشاره شده است.

استانبول مال 

یکی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید ترکیه مرکز خرید استانبول مال است .این مرکز خرید دارای 350 فروشگاه است که در این فروشگاه ها انواع برندهای بین المللی و مشهور وجود دارد و همچنین دارای پارک تفریحی بسیار بزرگ به نام MOIPARK است که دارای بازی های مختلفی می باشد و همچنین این مرکز خرید دارای 16 سینما می باشد که بازدید از این مکان زیبا برای گردشگران بسیار جالب و شگفت انگیز است.

مرکز خرید کانیون 

کانیون یکی دیگر از مراکز خرید معروف استانبول است که این مرکز خرید در سال 2006 تا کنون فعالیت می کند و دارای 26 طبفه است.کانیون جزء مراکز خرید با فضای باز در استانبول است و همچنین دارای 160 فروشگاه و 9 سینما می باشد که هم برای تفریح و هم برای خرید برای گردشگران مکان بسیار مناسب می باشد.

مرکز خرید ایستینیه پارک

این مرکز خرید از لوکس ترین مراکز خرید استانبول است که در منطقه ISTINYE در تنگه بسفر واقع شده است و دارای 300 فروشگاه می باشد که برترین برندها در آنجا یافت می شود . این مرکز خرید دارای دو بخش است .بخشی از آن سرپوشیده است که دارای محصولات سنتی و انواع ادویه جات است و بخش دیگر آن دارای فضای باز است که انواع برندهای مارک دار در این بخش وجود دارد و هر برند ساختمان خاص خود را دارد.

مرکز خرید آکمرکز

این مرکز خرید یکی از زیباترین و بهترین مراکز خرید استانبول به شمار می رود و در منطقه اتیلر استانبول واقع شده است و سالانه 1 تا 1.5 میلیون بازدید کننده دارد.آکمرکز از سال 1993 شروع به فعالیت کرده است و دارای بیش از 250 فروشگاه است که انواع برند ها در این فروشگاه ها یافت می شود. همچنین این مرکز خرید دارای چندین رستوران و کافه و سینما می باشد.وعلاوه بر مرکز خرید کاملا مرکزی تفریحی برای گردشگران است.

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

این مرکز خرید در منطقه شیشلی استانبول واقع شده است که یکی از محله های بسیار محبوب استانبول محسوب می شود و همچنین این مرکز یکی از مراکز خرید لوکس استانبول به شمار می رود و در آن برترین برندهای جهان یافت می شود.این مرکز خرید دارای مجموعه رستوران ، سینما و شهربازی می باشد.

مرکز خرید مرمره فروم 

مرکز خرید فروم یکی از بزرگترین مرکز خرید استانبول به شمار می رود که در منطقه باکرکوی استانبول واقع شده است و مساحتی در حدود 495000 متر مربع دارد. این مرکز با بیش از 290 برندهای متنوع خارجی و ترکی برای کسانی که اهل خرید با کیفیت بالا و درجه یک هستند بهترین مرکز خرید محسوب می شود.

مرکز خرید جواهیر 

یکی دیگر از مراکز خرید  پر طرفدار در شهر استانبول مرکز خرید جواهیر است که جزء بهترین مراکز خرید این شهر محسوب می شود و در منطقه شیشلی استانبول واقع شده است.جواهیر دارای 6 طبقه است که در حدود 243 فروشگاه و 48 رستوران دارد.برندهای متنوعی مانند آدیداس، بنتون،ریباک و ... در فروشگاه های جواهیر وجود دارد .

 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران