6 پارک آبی برتر دبی

06 آذر ، 1400
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

دبی آب و هوایی بسیار خشک و بیابانی دارد ولی با این حال دارای مجموعه ای بسیار از پارک های آبی متنوع می باشد که در واقع این پارک ها دارای بالترین سطح استاندارد را دارد.

پارک آبی آکواونچر(AQUAVENTURE)

این پارک آبی جزء بزرگترین پارک آبی دبی به شمار می رود وهمچنین جزء بزرگترین پارک آبی خاورمیانه هم می باشد که حتی در کشورهای اروپایی چنین پارک آبی به این یزرگی موجود ندارد.پارک آبی آکواونچر به وسعت 17 هکتار است و در اصل متعلق به هتل آتلانتیس دبی است  و جزء بهترین پارک های آبی جهان است و سرسره ای به بزرگی 30 متر دارد.این پارک به 5 بخش تقسیم شده که شامل سرزمین دلفین ها،سرزمین شیرهای دریایی، آکواریوم و بخش وسایل بازی است.

پارک آبی وایلد وادی(WILD WADI) 

این پارک در کنار برج العرب واقع شده است وانواع تفریحات و سرگرمی های آبی را در خود جای داده است.این پارک دارای بزرگترین استخر منطقه خاورمیانه را دارد و دارای انواع سرسره آبی است که معروفترین سرسره آن سرسره جمیرا اسکیرا است که بعد از سرسره های پارک آبی کشور آمریکا بلندترین و سریعترین سرسره آبی جهان به شمار میرود.این سرسره 120 متر طول و 33 متر ارتفاع دارد.این پارک همچنین توانسته در سال های مختلف جایزه های بسیاری را در کشور امارات و سطح بین الملل دریافت کند.

پارک آبی اسپلش ان پارتی( SPLASH N PARTY)

این پارک جزء جدیدترین پارک های آبی است که برای کودکان طراحی شده و دارای انواع سرگرمی و تفریحات متنوع است و مخصوص کوردکان می باشد.این پارک در منطقه جمیرا واقع شده است .

پارک آبی لگولند(LOGOLAND)

این پارک آبی مجموعه ای از شهربازی و پارک آبی است که از لگو ساخته شده است و دارای بیش از 40 نوع بازی و سرگرمی هیجان انگیز برای خانواده و کودکان می باشد.لگولند دارای شعبات بسیاری درکشورهای محتلف جهان است و در سال 2016در منطقه شیخ زائد دبی افتتاح گردید.

پارک آبی آیسلند(ICE LAND) 

پارک آبی ایسلند  به معنی سرزمین یخی است که در منطقه راس الخیمه دبی واقع شده و در حدود 1 ساعت و نیم با شهر دبی فاصله دارد و مساحتی به وسعت 103 هزار متر دارد.پارک آبی ایسلند دارای انواع سرسره آبی و بزرگترین آبشار مصنوعی جهان را در خود جای داده است. در قسمت های مختلف این پارک صخره های مختلفی از یخ وجود دارد که برای گردشگران بسیار دیدنی و جذاب است.

پارک آبی یاس (YAS WATER WORLD)

پارک آبی یاس با وسعت 15 هکتاری در سال 2013 درمنطقه جزیره یاس دبی افتتاح گردید و یکی از بزرگترین پارک های آبی منطقه خاورمیانه به شمار می رود .این پارک آبی همچنین جزء 10 پارک آبی برتر دنیا است و دارای طولانی ترین ترن هوایی خاورمیانه است.پارک آبی یاس بیش از حدود 40 نوع سرسره داردو همچنین دارای چند بخش مختلف است که بخش شاهین آن جزء جالب ترین و پر هیجان ترین بخش این پارک می باشد و بخش های دیگر آن شامل بخش جبل و بخش دلفین است که هر کدام دارای تفریحات و سرگرمی های متنوع و هیجان انگیز است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران