مرز کدام کشورها در نوروز 1400 برای ایرانیان باز است

26 بهمن ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

مرز کدام کشورها در نوروز 1400 برای ایرانیان باز است

همانطور که میدانید نوروز 1400 نزدیک است و مسافران تورهای نوروزی به دنبال سفر هستند ما میخوتهیم کار را برای شما آسان کرده و کشورهایی که میتوانید در نوروز 1400 به آن ها سفر کنید را برای شما شرح دهیم.

تور ترکیه 

ترکیه و تورهای شهر های مختلف آن، همیشه پرطرفدارترین تورهای برگزار شده از ایران هستند که در بین مسافران تور ترکیه محبوب می باشد  و امسال هم بیشترین مسافر خروجی از ایران به مقصد ترکیه و شهرهای اصلی آن می باشد. انجام تست کرونا برای سفر به تمامی مقاصد ترکیه با تمامی ایرلاین‌ها، الزامی می باشد و این خبر نسبتاً خوبی است؛ چرا که تا چند وقت پیش ، انجام و ارائه تست کرونای منفی برای ایرلاین‌های ترک، اجباری نبود.و اینکه امسال تور استانبول ،تور آنتالیا،تور مارماریس، و کوش آداسی هم دایر می باشد.

تور سریلانکا

سریلانکا از آن دسته مقاصد گردشگری است  که  داشت در سبد سفر ایرانی ها قرار می‌گرفت و در یکی دو سال اخیر، توجه خیلی‌ها سریلانکا جلب شده بود. سریلانکا اخیراً مرزهای خود را به روی گردشگران تور سریلانکا بازگشایی کرده است.  تور سریلانکا از مبدأ ایران به مقصد سریلانکا برای نوروز 1400 به صورت پرواز مستقیم برگزار می‌شود،

تور ارمنستان

ارمنستان نیز جزو مقاصد گردشگری  است که احتمال اجرای تورهای نوروزی آن از مبدأ ایران بسیار زیاد می باشد. هنوز پکجی برای تورهای ارمنستان به بازار نیامده، امّا احتمالاً تورهای ارمنستان در نوروز 1400 برگزارخواهد شد.

تور مالدیو

مالدیو جزو مقصد های لاکچری می باشد  که مدتی است با اجرای پروتکل‌های به نسبت سخت و قیمت‌های گران، گردشگر می‌پذیرد. از ایران نیز تورهای مالدیو  تقریبا 4 ماهی می باشد که برقرار شده و برای نوروز 1400 هم یکی از گزینه‌های پیش‌روی مسافران خاص ایرانی است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران