سوئیت شخصی کیش

11 آذر ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

سوئیت شخصی کیش

جزیره کیش جزو مقصدهای پر طرفدار بین گردشگران می باشد و کیش جزو جزایری می باشد که از لحاظ گردشگری و تفریحی حرف اول را میزند.

در بعضی مواقع مسافران برای سفر میخواهند در مکانی اقامت داشته باشند که کاملا راحت باشند ولی یک مشکلی که وجود دارد راحتی امکانات غذا مثل هتل را ندارد و تهیه غذا و ... به عهده خود مسافران می باشد.

و اینکه سویت شخصی کیش معمولا هزینه کمتری نسبت به هتل های 4 و 5 ستاره دارد و الویت مسافرانی می باشد که نمیخواهند هزینه زیادی برای سفر انجام دهند.

سویئیت شخصی کیش کاملا مبله می باشد و امکانات آن کامل است و حتی تمیز هم هستند حتی سرویس آشپزخانه هم کامل است و مسافران تور کیش کامل میتوانند احساس راحتی کنند و اقامت در سوئیت همانند اقامت در هتل آپارتمان می باشد.

از مناطقی که گردشگران تور کیش، می توانند  سوئیت شخصی اجاره کنند، می توان شهرک صدف، دامون و شهر آفتاب کیش اشاره کرد.

شهرک صدف کیش 

شهرک صدف یکی از مناطق خوب کیش به شمار می آید و اینکه این شهرک از امکانات رفاهی خوبی برخوردار می باشد.این شهرک دارای 7 فازمسکونی می باشد و اینکه داخل این شهر برج مسکونی هم می باشد.

این شهرک از لحاظ موقعیت مکانی موقعیت بسیار خوبی دارد که به مراکز خرید ، تفریحی و گردشگری دسترسی راحتی دارد.

مسافران تور کیش که سوئیت های شهرک صدف را برای اقامت خود رزرو نمایند می توانند از خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی ورستوران و فست فود تلفنی با سرویس رایگان بهره مند شوند.

شهرک ساحلی دامون کیش

شهرک ساحلی دامون در ساحل دامون قرار گرفته این شهرک هم برای اجاره گزینه ی مناسبی می باشد و اینگه دید به دریا دارد و اینکه دارای فضای باز زیبایی هم می باشد.

شهرک دامون هم دسترسی راحتی به مراکز خرید و .. دارد و اینکه دارای مسیر دوچرخه سواری هم می باشد.

و سوئیت های آن مجهز و تمیز می باشد و اقامتی راحت  برای گردشگران رقم میزند.

شهر آفتاب کیش

شهر آفتاب از قدیمی ترین مجتمع های کیش می باشد که در سواحل شرقی کیش و در مجاورت آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده.

شهرک آفتاب یکی از بهترین شهرک های کیش می باشد که امکانات بسیار خوبی برای اقامت دارد ، فضای کاری، زندگی، تفریح و ورزش در اختیار گردشگران تور کیش قرار می دهد. تنها 30 درصد این مجموعه به ساخت و ساز و 70 درصد آن به فضای سبز و دسترسی ها اختصاص داده شده است. این شهرک دارای نگهبان می باشد و از امنیت خوبی برخوردار است.

از امکانات شهر آفتاب کیش میتوتن به این موارد اشاره کرد

 سونا، استخر، جکوزی، سالن بولینگ، سالن بیلیارد، اسپا، آرایشگاه، سوپرمارکت، آژانس مسافرتی، سالن های بدن سازی مخصوص بانوان و آقایان، سالن های ماساژ، رستوران، باشگاه شبانه، تئاتر، فود کورت، رستوران و کافی شاپ نیز دسترسی داشته باشند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران