کارتینگ کیش

17 آبان ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

کارتینگ کیش

جزیره کیش در گردشگری و تفریحات همیشه حرف اول را زده و همین ها باعث شده مسافران زیادی به کیش سفر کنند و همیشه تفریحات کیش جزو اولویت اول گردشگران تور کیش می باشد . 

پیست کارتینگ کیش به عنوان پیشگام این ورزش در ایران، با 19 سال تجربه در سال 1378 به تلاش ساسان جیربندی، به عنوان اولین و بزرگترین پیست کارتینگ در ایران شروع به کار کرده است.

 آقای ساسان جیربندی اولین وارد کننده و سازنده پیست موتورهای ATV و ماشین های باگی در ایران می باشند. درحال حاضر پیست ماشین های باگی در مجموعه ای بسیار زیبا در کیش درحال فعالیت می باشند.

همچنین پیست کارتینگ کیش به طول 800 متر و عرض 7 متر، در حال حاضر به عنوان بزرگترین کارتینگ ایران و حتی خاورمیانه در حال فعالیت می باشد.

این پیست دارای انواع امکانات حرفه ای در زمینه خود می باشد. از جمله می توان به دارا بودن زمانگیر کامپیوتری و خودروهای کارت حرفه ای اشاره کرد.

پیست کارتینگ کیش به صورت روباز است که این پیست مجهز به ماشین های کنترل از راه دور می باشد و به عنوان میزبان اولین دوره مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور فعالیت کرده است. این کار قدمی موثر برای نزدیک شدن این رشته ورزشی به سطح استانداردهای جهانی بوده است.

ایمنی و آموزش اولین اساس در پیست کارتینگ کیش است. مراجعه کنندگان به این پیست ابتدا با مقررات و آموزش های استفاده از کارتینگ آشنا می شوند و سپس مجاز به استفاده از خدمات مجموعه می باشند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران