رستوران کوه نور کیش

14 آبان ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

رستوران کوه نور کیش

رستوران کوه نور کیش در نزدیکی هتل 5 ستاره سورینت صدف در محیطی کاملا زیبا و دلنشین در كوهی به ارتفاع 30 متر با آبشارهای بزرگ و چشم اندازی فوق العاده قرار دارد. این رستوران که مساحتی در حدود 600 متر مربع دارد، به هنگام شب با نور پردازی های بینظیر از دوردست قابل مشاهده می باشد و شاید ماندگارترین خاطره ای که از این رستوران برای شما به یادگار بماند همین نور پردازی های چشم نواز و منحصر به فرد باشد. رستوران کوه نور کیش آماده ی پذیرایی از مراسم ها و جشن های تولد شما گردشگران تور کیش می باشد و می توانید این مراسمات را در فضای دل انگیز آن برگزار کنید. بیشتر فضای این رستوران رمانتیک را آبشارها و فضاسازی ها تشکیل داده اند و فضای داخلی آن تنها گنجایش 100 نفر را دارد.
بیش از 100 رستوران و غذاخوری در سطح جزیره وجود دارد که یکی از بهترین های آن رستوران کوه نور کیش می باشد که ارائه دهنده ی انواع غذاهای دریایی، کبابی و خوراک های سنتی خوش طعم و با کیفیت می باشد. غذاهای دریایی که در این رستوران زیبا طبخ می شود تازه بوده و طعمی بی نظیر دارد.
منوی متنوعی که در رستوران کوه نور کیش وجود دارد، هر نوع سلیقه و ذائقه ای را راضی نگه می دارد. این غذاها با تزئینی بسیار زیبا و چشم نواز در اختیار سفارش دهندگان قرار می گیرد که میهمانان را به وجد آورده و آن ها از خوردن این غذاها لذت می برند. یک نکته که در رابطه با این رستوران زیبا وجود دارد این است که قیمت غذاها نسبتا گران می باشد.
فضای داخلی رستوران کوه نور کیش دارای صندلی هایی حصیری شکل است که جلوه ی خاصی به آن فضا می دهد. در گوشه ای از فضای داخلی رستوران جایگاهی مخصوص پیانو در نظر گرفته شده که در ساعاتی مشخص توسط فردی ماهر نواخته می شود و سبب تلطیف فضا می گردد.  
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران