بولینگ مریم کیش

12 آبان ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

بولینگ مریم کیش

بولینگ مریم کیش در کنار هتل شایان و مرکز خرید ونوس قرار گرفته است که یکی از مراکز مهم تفریحی کیش می باشد می باشد. این سالن بزرگ در اواخر سال ۱۳۸۳ تاسیس شده و به دومین بولینگ از نظر بزرگی و امکانات در ایران می باشد.

طراحی زیبا و مدرن این مجموعه باعث شده که گردشگران در نگاه اول احساس کنند که وارد یک سالن جام جهانی مسابقات شده اند. علاوه بر سالن بزرگ و با کیفیت بولینگ، این مجموعه شامل یک سالن بیلیارد می باشد که به نوعی بهترین و باکیفیت ترین سالن بیلیارد جزیره کیش به حساب می آید.

میزهای زیاد بازی اسنوکر و ایت بال در این سالن قرار گرفته  و نورپردازی بسیار خوب،که باعث شده گردشگران زیادی را به خود جذب کند. تکته دیگری که وجود دارد ، سالن بدنسازی بزرگ و پیشرفته‌ای می باشد که آن هم یکی از بهترین های جزیره کیش محسوب می شود و در محیطی جذاب و حرفه ای، میزبان ورزشکاران می باشد.

رستوران بولینگ مریم در بالاترین طبقه و مشرف به فضای اطراف با نمایی فوق العاده قرار گرفته که محیط مناسبی را برای پذیرایی از گردشگران تور کیش فراهم کرده است.

این سالن ها به هیچ وجه ورودی دریافت نمی کنند که این موضوع در مورد گردشگران ایرانی و غیر ایرانی صدق می کند که امکان استفاده از تمام فضا را به راحتی فراهم کرده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران