قلعه وحشت کیش

30 مهر ، 1399
قصرشایان
گردشگری
0 کامنت

قلعه وحشت کیش

یکی از تفریحات مهیج و جذابی که امروزه در اغلب شهر های توریستی دنیا مورد استقبال قرار میگیرد  قلعه وحشت می باشد در کشور ایران نیز قلعه وحشت های زیادی  وجود دارد که یکی از بهترین این قلعه ها در کیش می باشد.

کیش جزو شهرهای توریستی ایران می باشد که  به دلیل جزیره ای بودن مقصد بسیاری از گردشگران تور کیش می باشد.

اگر قصد سفر با تور کیش ودیدن از قلعه وحشت کیش را دارید باید بدانید که در ابتدای با یک لیدر وارد مجموعه می شوید و همه جای این تونل تاریک بدون ذره ای نور می باشد به طوری که از همان بدو ورود استرس می گیرید چون هیچ کس نمی داند قرار است چه اتفاقی بیفتد، در بازدید از این مجموعه ترسناک خود را برای هر نوع اتفاقی آماده کنید.

اگر قصد سفر با تور کیش و بازدید از قلعه وحشت جزیره را دارید باید بدانید که در ابتدای با یک لیدر وارد مجموعه می شوید و همه جای این تونل تاریک بدون ذره ای نور است به طوری که از همان بدو ورود استرس می گیرید چون هیچ کس نمی داند قرار است چه اتفاقی بیفتد، در بازدید از این مجموعه ترسناک خود را برای هر نوع اتفاقی آماده کنید.

قلعه وحشت کیش در واقع یک مسیر 100 متری با پیچ و خم های بسیاری می باشد که از سقف آن تارهای عنکبوت مصنوعی آویزان شده است و این تار های مصنوعی گاهی روی صورت افراد افتاده و موجب ترس و وحشت آن ها می شود. 
یکی از ترسناک ترین لحظه ها برای گردشگران زمانی می باشد که شخصی واقعی با یک اره برقی روشن که صدای بسیار وحشتناکی دارد به سوی شما حمله ور می شود و شما باید فرار کنید اما اغلب افراد در اثر ترس زیاد توانایی فرار را از دست می دهند گویی در یک فیلم سینمایی هستند و نقش اصلی داستان را بازی می کنند. 
اگر به دنبال یک تفریح پر از هیجان و آدرنالین هستید قلعه وحشت کیش را به شما گردشگران تور کیش پیشنهاد می کنیم.
توجه داشته باشید که ممکن است گردشگران تور کیش هنگام ورود به قلعه وحشت به حدی دچار ترس شوند که از ادامه مسیر انصراف بدهند.
از بهترین ویژگی های قلعه وحشت کیش وجود تعدادی عکاس در طول مسیر است، این عکاس های در حین بازی از قیافه ها هیجان زده افراد عکسبرداری می کنند و گردشگران می توانند پس از اتمام بازی با دریافت هزینه مجزا عکس های خود را دریافت کنند.

ساعات کاری قلعه وحشت کیش

مدت زمانی که گردشگران در داخل تونل هستند حدوداً 7 دقیقه می باشد.
پیش از رفتن به قلعه وحشت کیش باید بدانید که ساعت کاری این مجموعه از ساعت 18 تا 2 بامداد می باشد.
بر اساس تحقیقات علمی ترس و هیجان برای سلامتی بسیار مفید می باشد و خاصت ضد افسردگی دارد بنابراین در سفر خود با تور کیش تفرح در قلعه وحشت این جزیره را از دست ندهید.

آدرس قلعه وحشت کیش

خوب است بدانید که قلعه وحشت کیش در بلوار داریوش و محوطه پشت هتل ارم قرار گرفته است .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران