فلای برد کیش

07 مهر ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

فلای برد کیش 

جزیره کیش یکی از بهترین مقصد های گردشگری ایران می باشد  و سالانه افراد زیادی با تور کیش به این جزیره سفر می کنند به همین جهت امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری در این جزیره وجود داشته .

فلای بورد کیش یکی از ورزش های جدید و پر طرفدار آبی می باشد که این امکان را به گردشگران می دهد که بتوانید مانند یک پرنده روی آب بایستید و لذت ببرید. گردشگرانی که از فلای بورد کیش استفاده می کنند باید بدانند عملکرد این دستگاه به گونه ای می باشد که شما را تا ارتفاع چند متری از سطح آب می برد سپس شما می توانید از آن ارتفاع به داخل آب شیرجه زده و دوباره به ارتفاع بازگردید. خوب است بدانید که انجام دادن این ورزش نیاز به تمرین و مهارت دارد، گردشگرانی که قصد استفاده از فلای بورد کیش را دارند قبل از اینکه از این دستگاه جالب استفاده کنند به مدت 30 دقیقه الی 1 ساعت توسط مربیان مجرب آموزش داده می شوند. هنگام استفاده از فلای بورد گردشگران باید تعادل و قدرت تصمیم گیری بالایی داشته باشند تا بتوانند اوج لذت و هیجان را تجربه کنند.

بهتر است  بدانید که دستگاه فلای بورد برای اولین بار در مسابقات جهانی جت اسکی چین در سال 2011 معرفی شد و به طور رسمی از ماه می سال 2012 در دسترس عموم قرار گرفت. پیشنهاد میشود اگر تا به حال از فلای بورد استفاده نکرده اید در اولین سفر خود با تور کیش، این ورزش پر هیجان را امتحان نمایید، چرا که بی شک می توانید اوج لذت و هیجان را تجربه کنید. اغلب گردشگرانی که یک بار فلای بورد کیش را امتحان می کنند در سفر های بعدی خود با تور کیش دوباره از فلای بورد کیش برای تفریح استفاده می کنند.

گردشگران تور کیش باید توجه داشته باشید که هزینه استفاده از فلای بورد کمی گران می باشد الیته می توانید از کوپن ها تخفیفاتی استفاده نمایید. لازم به ذکر است که گاهی برخی از این تخفیفات تا سقف 50% به گردشگران تعلق می گردد پیشنهاد ما به شما این است که از این تخفیفات استفاده کنید و هزینه سفر خود را کاهش دهید. در واقع فلای بورد وسیله ای است که با اتصال به یک جت اسکی، شخص را بر روی هوا معلق یا شناور نگه می‌ دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی و  و سایت های مخصوص مراجعه کنید.

 در هنگام استفاده از فلای بورد می توانید تا ارتفاع 12 متری از سطح دریا بالا بروید و حرکات نمایشی اجرا کنید.

لازم به ذکر می باشد که امنیت این ورزش بسیار بالا است و گردشگران تور کیش می توانند با خیال راحت از فلای بورد کیش استفاده کرده و به تفریح بپردازید.

خوب است بدانید که تنها افراد بالای 18 سال اجازه انجام این ورزش مهیج را دارند.

اگر قصد سفر با تور کیش و استفاده از فلای بورد کیش را دارید باید بدانید که امکان خرید آنلاین بلیط فلای بورد نیز فراهم شده است تا گردشگران بتوانند به سادگی بلیط تهیه کنند البته لازم به ذکر است در صورت مساعد نبودن شرایط جوی برای انجام فلای بورد مبلغ بلیط به گردشگران عودت داده می شود.

لازم به ذکر است که مدت زمان استفاده از فلای بورد بین 30 الی 60 دقیقه متفاوت است و گردشگران تور کیش بسته به هزینه ای که پرداخت می کنند می توانند بر فراز آب به تفریح مشغول شوند.

می توان گفت که فلای بورد در حال حاضر مهیج ترین ورزش و تفریح آبی موجود در کیش محسوب می شود، بنابراین در سفر خود با تور کیش تفریح با فلای بورد را فراموش نکنید. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران