معروف ترین ساحل های کیش

18 شهریور ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

معروف ترین ساحل های کیش

جزیره کیش جزو معروفترین جزایر ایران می باشد. سفر به این جزیره با تور کیش ، بدون شک به یکی ازبهترین سفرهای شما خواهد بود.آنقدر جاذبه های گردشگری در کیش می باشد که حتما باید دیدن کنید.

ساحل میر مهنا کیش

اگر دوست داشتید به همراه خانوده تان به یکی از سواحل زیبای جزیره کیش بروید، ساحل میر مهنا کیش یکی از پیشنهادات ما به شما می باشد. میرمهنا، بزرگترین ساحل این جزیره می باشد و امکانات خوبی در اختیار گردشگران قرار داده است. ساحل میر مهنا محیط بسیار مساعد و خوبی برای پیک نیک مسافران آماده کرده است. در این ساحل، چهار اسکله برای گردشگران تدارک دیده شده است تا بتوانند سوار بر قایق شده و بر امواج خلیج فارس حرکت کنند. چهار اسکله با نورپردازی بسیار خوب نیز وجود دارد تا گردشگران بتوانن منظره ای زیبا از دریا را تماشا کنند.

یکی دیگر از  امکاناتی که می توان به  آن  در این ساحل اشاره نمود ، وجود نماز خانه، بازار ماهی فروشی، کتابخانه عمومی و بازار عرب ها است. در ساحل میر مهنا کیش مسیری برای دوچرخه سواری در نظر گرفته شده است و علاقه مندان به این رشته ورزشی، می توانند در نهایت امنیت به ورزش مورد علاقه خود بپردازند. کودکان نیز می توانند به محل های مخصوصی که برای آن ها ساخته شده بروند و بازی کنند و کودکانه های شادی را برای خود بسازند. چایخانه این ساحل نیز مکان بسیار مناسبی برای نوشیدن یک لیوان چای داغ و خوش طعم است. نورپردازی خوب ساحل میر مهنا این امکان را برای شما فراهم کرده است که شب ها به این پارک ساحلی بروید و همراه دوستان و خانواده تان، لحظات خوب و خوشی را سپری کنید.

ساحل مرجان کیش

یکی دیگر از سواحل زیبایی که می توانید در جزیره کیش از آن دیدن کنید، ساحل مرجان کیش می باشد. پیست دوچرخه سواری، محل بازی کودکان و آلاچیق، تنها چیزهایی نیست که در ساحل مرجان می توانید بیابید. امکانات متفاوت و مختلفی برای رفاه مسافران و گردشگران تور کیش فراهم شده است. موردی که باعث شده این ساحل طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کند، تصویر و نمایی است که از طلوع و غروب خورشید می توانید مشاهده کنید. سعی کنید حداقل یک بار تصویر غروب خورشید این ساحل را ببینید و آن را از دست ندهید. برای ثبت زیبایی بی حد و حصر این پدیده طبیعی و بی نظیر، حتما با خودتان دوربین عکاسی حرفه ای به همراه داشته باشید. از دیگر جذابیت هایی که می توانید با رفتن به این ساحل آن را ببینید، دیدن کشتی یونانی است که در نزدیکی این ساحل به گل نشسته است. از ساحل سیمرغ، این کشتی به راحتی قابل دیدن می باشد. 

ساحل سیمرغ کیش

ساحل سیمرغ کیش در ضلع جنوبی جزیره کیش قرار گرفته است. چون در این ساحل یک مجسمه سیمرغ قرار گرفته است نام این ساحل سیمرغ نام گذاری شده است. این ساحل یکی از بهترین سواحلی است که می توان به اتفاق خانواده و دوستان به آنجا رفت و ساعات خوب و خوشی را در آن سپری کرد. امکانات مختلف و زیادی برای راحتی مسافران و گردشگران فراهم شده است که از جمله این امکانات می توان به زمین بدمینتون، پیست اسکیت، مسیر پیاده روی و پینگ پونگ اشاره کرد. از دیگر امکانات موجود در پارک ساحلی سیمرغ کیش ، سرویس بهداشتی، آبنما، فضای سبز و پارکنیگ می باشد. 


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران