همه چیز درباره بازار دیپلمات کیش

29 مرداد ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

همه چیز درباره بازار دیپلمات کیش

 بازار دیپلمات کیش در قسمت ساحلی جزیره کیش  قرار دارد و در زمینی به مساحت بیش از 12 هزار متر مربع ساخته  شده است.  این بازار دارای چشم اندازی فوق العاده از خلیج فارس می باشد که در کنار فضای سبز این مجموعه، جذابیت آن چندین برابر می شود.

به صورت کلی بازار دیپلمات کیش را دارای  پنج طبقه می باشد که دو طبقه اول آن تجاری و دو طبقه بعدی آن اداری می باشد. طبقه انتهایی این مجموعه نیز به دو رستوران اختصاص داده شده که هر کدام دارای دارای مساحت 600 متری بوده و علاوه بر این دو رستوران می توان شاهد کافی شاپ هایی بود که همگی آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشند تا با مراجعه به آن ها  خستگی خرید را از تن خود  به دور کنند. این رستوران ها آمادگی پذیرایی از گردشگران تور کیش در جشن های بزرگ  می باشد و می توانید برای این منظور نیز آن ها را رزرو کنید.

این بازار تجاری اداری حدود 120 غرفه دارد که در این غرفه ها انواع پوشاک، کیف و کفش، انواع شکلات، مواد غذایی، اقلام سوپر مارکتی، لوازم آرایشی و بهداشتی و غیره به فروش می رسد و گردشگران تور کیش بنا بر ملزومات خود می توانند به خرید بپردازند و یا برای اقوام خود سوغاتی خریداری کنند. جالب است بدانید که دفتر بیمه و صرافی هم در این مرکز خرید وجود دارد.

سرامیک هایی که در فضای داخلی بازار دیپلمات کیش به کار رفته که جنس مرغوبی داشته و به رنگ قهوه ای و کرم رنگ می باشد و با نظافتی که هر روزه روی آن ها انجام می شود، همواره تمیز و براق می باشند. دیوارهای این مرکز خرید با کاغذ دیواری های زیبا و مرغوب پوشیده شده است. تهویه مطلوب این بازار سبب می شود که در دمایی مناسب در هر فصل بتوانید به گشت و گذار و خرید در این مرکز خرید بپردازید.

در فضای بیرونی بازار دیپلمات کیش فضای سبزی چشم نواز و دل انگیز وجود دارد که تماشای آن حس شادی و نشاط را به گردشگران تور کیش و بازدیدکنندگان القا می کند. نمای خارجی بازار دیپلمات کیش به رنگ سفید و قهوه ای بوده و هنگامی که می خواهید وارد شوید اسم دیپلمات را مشاهده می کنید.  در نمای ظاهری این مرکز خرید از سنگ و لامل های آلومینیومی استفاده شده و بخشی از نما را پنجره های دو جداره تشکیل می دهد.حتما به کیش سفر کردید از این بازار دیدن کنید و خرید های خود را انجام دهید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران