پلاژ آقایان کیش

16 مرداد ، 1399
قصرشایان
گردشگری
0 کامنت

جزیره کیش یکی از بهترین مکان های ایران برای تجربه شنا و جستجو در اعماق دریا است.اگر قصد سفر به کیش را دارید با ما همراه باشید تا شما را با پلاژ آقایان آشنا نماییم.این پلاژ مکان خوبی برای تجربه تفریحات آبی و ساحلی برای آقایان است.هر چند که شنا کردن آقایان در سواحل کیش بلامانع است اما این پلاژ امکانات کاملی دارد و انتخاب بهتری برای شنا و تفریحات دریایی است.
پلاژ آقایان کیش

آشنایی با پلاژ آقایان کیش

این پلاژ در بخش شمال غربی جزیره کیش قرار گرفته است و یکی از بهترین مکان ها برای تجربه شنا و غواصی است و حتی اگر شنا بلد نباشید هم می توانید در این پلاژ تحت آموزش قرار بگیرید.شنا و غواصی در این بخش خیالتان را از جهت تامین امنیت خودتان و فرزندانتان راحت خواهد کرد.

در پلاژ آقایان کیش به راحتی می توانید کودکان خود را رها کنید و اجازه دهید در محدوده این پلاژ در امنیت کامل به تفریح و بازی بپردازند.غریق نجات های بسیاری در این پلاژ هستند که همگی تجربه و مهارت بالایی دارند و هر لحظه مواظب حفظ جان شما هستند و حواسشان کاملا جمع است.

پلاژ ویژه آقایان کیش

این پلاژ در زمان تاسیس چیزی حدود  هزار مترمربع بوده است و در محدوده آن 3 زمین والیبال ساحلی و انواع قایق های موتوری, قایق های کانو و تورینگ و زمین هندبال و ... وجود دارند.در پلاژ آقایان کیش می توانید از امکانات و خدمات ماساژ نیز استفاده نمایید که انواع روغن ماساژ نیز در آن به فروش می رسد.

این پلاژ در شب هم مکان بسیار مناسبی برای تفریح است و نور پردازی و فضای بسیار خوبی دارد.از امکانات این پلاژ می توان به بوفه, حمام های خصوصی, کمد لباس, کمک های اولیه, خدمات اجاره تیوب و وسایل بازی وسرویس های بهداشتی و سایه بان ها و صندلی های ویژه آفتاب گرفتن و... اشاره کرد.

توجه داشته باشید که همراه داشتن وسایل ارزشمند همچون طلا و گوشی موبایل و... به پلاژ آقایان کیش ممنوع است و در زمان ورود باید آن های را تحویل دهید.این پلاژ هر روزه از ساعت 9 صبح تا 17 فعالیت دارد و موقعیت مکانی خوبی نیز دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران