پلاژ بانوان کیش

15 مرداد ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

جزیره کیش یکی از مهم ترین و بهترین مکان های تفریحی ایران است که هر ساله گردشگران بسیاری را جذب می کند اگر شما نیز با تور کیش سفر می کنید حتما می دانید که یکی از هیجان انگیز ترین و بهترین تفریحات این جزیره استفاده از پلاژ های کیش است.با ما همراه باشید تا شما را با پلاژ بانوان کیش آشنا نماییم.

آشنایی با پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش مساحتی حدود 20 هزار مترمربع دارد و امکانات کاملی برای تفریح و سرگرمی نیز دارا است.در این پلاژ بانوان می توانند به راحتی با لباس شنا به غواصی و شنا بپردازند و از شنا در آب های نیلگون خلیج فارس لذت ببرند.این پلاژ تعداد زیادی غریق نجات دارد.

پلاژ بانوان جزیره کیش

با توجه به حضور غریق نجات ها در پلاژ بانوان کیش شما با خیال راحت می توانید به شنا بپردازید زیرا این افراد در کار خود بسیار ماهر هستند و جای هیچ نگرانی ای نیست.از طرفی با توجه به امنیت این پلاژ و وجود غریق نجات ها کودکان نیز در این پلاژ بسیار راحت خواهند بود و امنیت کامل دارند.

این پلاژ همچنین انتخاب خوبی برای آفتاب گرفتن و انواع خدمات ماساژ است.فضای این پلاژ با دیوارها کاملا پوشانده شده است و هیچ دیدی به داخل آن وجود ندارد همچنین رفت و آمد و پرواز انواع هواپیما و هلی کوپر در بالای این پلاژ ممنوع است.به این ترتیب از هر جهت خیالتان راحت باشد.

از جمله مهم ترین امکانات پلاژ بانوان کیش می توان به بوفه خوراکی ها, وسایل بازی برای کودکان و تخت ها و صندلی های ویژه آفتاب گرفتن, حمام اختصاصی, سایه بان, زمین والیبال ساحلی, پارکینگ, سالن بدنسازی, رختکن و... اشاره کرد.نکته قابل توجه دیگر این است که ورود و همراه داشتن وسایلی همچون گوشی موبایل, طلا, پول و این دست اجناس به پلاژ ممنوع است.

پلاژ بانوان کیش

از نظر بهداشت نیز این مجموعه در سطح خوبی است و حمام ها و رختکن ها  و سشوارها برای رعایت هر چه بیشتر نظافت در نظر گرفته شده است.اگر برای آفتاب گرفتن به این پلاژ مراجعه می کنید خیالتان راحت باشد که انواغ روغن برای این منظور را می توانید خریداری کنید همچنین برای خدمات ماساژ نیز روغن ماساژ موجود است.

پلاژ بانوان کیش هر روزه از ساعت 7 صبح تا 18 فعال است و موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد که از هر جای این جزیره به راحتی می توانید خودتان را به پلاژ برسانید.این پلاژ در خیابان سنایی و انتهای خیابان آریان قرار گرفته است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران