پاریس رودخانه سن را به یک سینمای شناور تبدیل می‌کند!

05 مرداد ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

پاریس رودخانه سن را به یک سینمای شناور تبدیل می‌کند!

بسیاری از شهرهایی که به علت شیوع کرونا تعطیل بودند بعد از مدت ها مجدد شروع به فعالیت کردند ، آن‌ها مجبور هستند تا با روش‌های ابتکاری ایمنی خود را حفظ کنند و هم به حالت عادی زندگی کنند.

در پاریس، از رودخانه سن برای تفریح استفاده می کنند و یک سینمای عمومی در فضای باز ایجاد کرده اند.

تا شهروندان فرانسه به هر دلیلی قادر به مسافرت به سواحل دریا در داخل و خارج کشور نیستنشید بتوانند از این پلاژ مصنوعی استفاده کنند. در پلاژ پاریس امکان شنا در استخرهای کوچک وجود دارد و دوش‌های متعدد در طول پلاژ برپا خواهد بود.

این سینما رایگان می باشد که در ایام تابستان افتتاح شده و برای عموم آزاد می باشد.علاوه بر این، ۱۵۰ صندلي ساحلي نیز در اسکله سن قرار خواهند گرفت تا افراد بیشتری بتوانند از گذراندن  یک عصر در سینمای رو باز بهره‌ مند شوند.

هر قایق ظرفیتی شش نفره دارد که این افراد دوست یا خانواده هستند، تا سلامتی هیچ‌کس به خطر نیفتد. شرکت‌کنندگان علاقه‌مند می‌توانند تا ماه جولای در قرعه‌کشی شرکت کنند تا یکجا دریکی از قایق‌ها برایشان رزرو شود. این رویداد توسط سالن‌ سینما زنجیره‌ای " m2 " و " هاگن‌داز (Häagen-Dazs)" امکان‌پذیر شد که بازگشایی مجدد سینماها بعد از تعطیلی به خاطر بیماری همه‌گیر را جشن می‌گیرند.

تماشا کنندگان علاوه بر فیلم "حمام بزرگ (Le Grand Bain)"، کمدی فرانسوی در مورد گروهی از مردان که تیم شنای موزون را شروع می‌کنند، یک داستان کورونا نیز خواهند دید. این فیلم کوتاه درباره بیماری کوید-۱۹ (COVID-19) در یک مسابقه با حمایت مالی M2 برنده شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران