آیا می شود به ترکیه سفر کرد!؟

31 تیر ، 1399
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

آیا می شود به ترکیه سفر کرد!؟

در یک هفته اخیر خبرهایی مبنی بر بسته شدن مجدد مرزهای ترکیه شنیده می شد و اخطارهایی از سوی سازمان هواپیمایی درباره تبلیغ تور ترکیه داده شد.

ترکیه که همزمان با شیوع ویروس کرونا، مرزهایش را به روی ایران بست ، هنوز رسما مرزها را به روی گردشگران ایرانی تور ترکیه  باز نکرده است. با این حال، فروش بلیت پروازهای تهران ـ استانبول تقریبا از اوایل تیرماه شروع شده. رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی اما گفته ترکیه در حال حاضر اتباع خود و آن دسته از مسافران را که تبعیت آن کشور را داشته و کسانی را که دارای ویزای کاری هستند، می پذیرد و تبلیغات انجام تور و اعزام توریست به این کشور صحت ندارد. پس، مسافران باید از صحت و سقم بلیتی که دریافت می کنند، مطلع باشند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی هم گفت که هیچ شرکت هواپیمایی تبلیغ تورهای خارجی را انجام نداده و دستگاه های نظارتی باید با آنهایی که به نام این ایرلاین ها تبلیغ می کنند یا آنکه نام آنها را در تبلیغ تور خود می آورند برخورد کنند.

همچنین اعلام کرده اند تا زمانیکه به صورت رسمی و قطعی راه اندازی پروازهای خارجی اعلام نشده گردشگران  بلیت آن را از سایت هایی که آن را تبلیغ می کنند، نخرند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران