تعطیلی مجدد موزه های تهران

24 تیر ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

تعطیلی مجدد موزه های تهران

طبق خبرهای اعلام شده قرار شد که در تهران به مدت یک هفته محدودیت ها اعمال شود و بسیاری از تفریحات ،رستوران ها و آموزشگاه ها و موزه ها تعطیل شدند.

این روز ها پایتخت در وضعیت بحرانی قرار گرفته و هر روز این بیماری افزایش پیدا می کند .

انوشیروان محسنی، استاندار تهران در گفت وگوی تلویزیونی که داشت از تعطیلی فعالیت برخی مشاغل در شهر تهران به مدت یک هفته آینده، برای  جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد و اعلام کرد: در پی بررسی های علمی و کارشناسی ای که در ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در استان تهران انجام و به تائید کمیته انتظامی و امنیتی ستاد مبارزه با کرونا در سطح ملی رسید، تصمیماتی مبنی بر توقف فعالیت برخی مشاغل در شهر تهران گرفته شده است.
او در اعلام لیست بیش از 25 ردیفه خود، موزه ها و باغ موزه ها را نیز قرار داد و بر این اساس طبق آنچه که در طول چند ماه گذشته به طور مداوم از سوی متولیان وزارتخانه میراث فرهنگی و گردشگری اعلام شد که «فعالیت موزه ها در دوران کرونا با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا در هر استان ادامه دار خواهد بود» بنابراین موزه های زیر نظر وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و موزه های خصوصی در سطح شهر تهران در طول یک هفته آینده تعطیل خواهند بود.

این در حالی می باشد که بعد از اعلام استاندار تهران، هنوز هیچ تصمیم یا واکنشی از سوی مسئولان میراث فرهنگی و موزه ها در وزارتخانه و اداره کل میراث فرهنگی استان تهران اعلام نشده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران