رستوران قصر سفید کیش

10 تیر ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

رستوران قصر سفید کیش

جزیره کیش مقصد تفریحی بسیاری از گردشگران تور کیش  می باشد و دارای رستوران های فراوانی است که می توان بهیکی از رستوران ها  رستوران قصر سفید نیز اشاره کرد. رستوران قصر سفید جزو یکی از مجلل ترین و شیک ترین رستوران های این جزیره زیبا بوده که روزانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور کیش می باشد. این رستوران در انتهای بلوار اندیشه و مجاور مجتمع فرهنگی و ورزشی دریایی کیش قرار دارد و دسترسی به آن آسان می باشد.

ظاهر و معماری رستوران که در سه طبقه ساخته شده و کاملا به رنگ سفید است  اما فقط دو طبقه از آن بعنوان رستوران مورد استفاده قرار گرفته ، همچنین دور ساختمان از پنجره های زیادی تشکیل شده که نمای بیرونی آن را متفاوت تر و زیبا تر جلوه دهد.

برای ورود به این رستوران حدود ده پله را باید طی کنید اما برای افراد ناتوانی که نمی توانند از پله استفاده کنند مسیری مخصوص افراد معلول نیز فراهم کرده اند تا مشتریان دیگری با مشکل مواجه نشوند. سالن اصلی رستوران با دکوراسیونی مدرن و مجلل طراحی شده تا فضایی دلنشین فراهم آورد، بیشترین رنگ استفاده شده در سالن طیف قهوه ای بوده که نسبتا به ظاهر رستوران کاملا متفاوت می باشد.

منوی غذایی رستوران قصر سفید از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد که می توان به انواع غذاهای دریایی، ایرانی، بین المللی، ایتالیایی و فست فود اشاره نمود که با این تنوع بالا می توانند به راحتی پاسخگوی تمام سلیقه های مشتریان باشند، همچنین قسمت دیگری را بعنوان کافی شاپ در نظر گرفته اند که انواع قهوه ها و آبمیوه های طبیعی و دسرهای متنوعی سرو می کند.از امکانات دیگر این رستوران می توان به پارکینگ اختصاصی روباز، اینترنت رایگان و صندلی های مخصوص کودکان اشاره کرد. رستوران قصر سفید در وعده های نهار و شام آماده پذیرایی از مشتریان عزیز و گردشگرانتور کیش می باشد. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران