درباره تور مسکو

تور روسیه

روسیه، بزرگ ترین  کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار گرفته است. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در بخش اروپایی کشور قرار دارد.آب و هوای روسیه به دلیل نزدیكی به قطب شمال سرد است. با برگزاری تور روسیه در پاییز97 خدمات گسترده ای در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مسکو پایتخت کشور روسیه است. این شهر بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر روسیه و یکی از بزرگ‌ترین کلان‌ شهرهای قاره اروپا می‌باشد. با استفاده از امکانات پکیج تور روسیه آژانس قصر شایان که مجری مستقیم ارائه تور ارزان روسیه نیز است را هرگز فراموش نخواهید کرد.

قیمت تور روسیه

آژانس مسافرتی قصر شایان با ارائه پکیج های مختلف تور روسیه در شرایط مختلف مانند قیمت بلیط هواپیما (بلیط پرواز ایرانی یا بلیط پرواز خارجی) هتل های 5 ستاره یا 4 ستاره این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا با توجه به بودجه مد نظر پکیج مناسب را انتخاب کنند. تور لحظه آخری روسیه از دیگر امکانات آژانس مسافرتی قصر شایان است، چرا که زمان و فصلی که در آن به روسیه سفر می کنید، در قیمت تور روسیه تاثیر دارد.اگر به دنبال سفر با هزینه مناسبتر هستید، تور ارزان روسیه از دیگر امکانات پکیج های ما است که در وب سایت قابل مشاهده هستند که می توانید آن را رزرو کنید.

تور روسیه آژانس مسافرتی قصر شایان

آژانس مسافرتی قصر شایان با ارائه پکیج های مختلف تور ارزان روسیه، تور لحظه آخری روسیه تور روسیه پاییز97، شرایط سفر را به بهترین شکل برای شما فراهم می کند تا در موقع خرید تور روسیه مناسب بودجه خود، انتخاب عالی داشته باشید.

آژانس مسافرتی قصر شایان در پکیج های تور روسیه پاییز97 امکانات بی نظیری مانند گشت شهری روسیه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، تور لیدر آشنا به شهر روسیه را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد تا پس از رزرو تور لحظه آخری روسیه یا تور ارزان روسیه، سفری به یاد ماندی و بی دغدغه و همراه با بهره مندی از امکانات پکیج تور روسیه همراه با ما داشته باشید.

هتل های روسیه

آژانس مسافرتی قصر شایان در پکیج تور روسیه انواع هتل های 5 ستاره روسیه، هتل های 4 ستاره روسیه، هتل های 3 ستاره روسیه را برای رفاه حال مشتریان قرار داده است تا مناسب سلیقه و بودجه خود هتل مورد نظرشان را انتخاب کنند.
از هتل های خوب مسکو می توان به هتل چهار ستاره هلیپارک امپیر مسکو ، هتل ریتز کارلتون مسکو و هتل هالیدی این ساچفسکی مسکو اشاره نمود .

بهترین زمان سفر به روسیه

بهترین زمان سفر به روسیه  برای هر کس متفاوت است.

نمایشگاه هوایی مسکو یک نمایشگاه بسیار معتبر در صنعت هوایی می باشد که یک بار در سال برگزار می گردد . امسال این نمایشگاه از 27 تیر تا 1 مرداد برگزار می شود .

همچنین جشنواره گل مسکو از دیگر نمایشگاه هایی است در سال یک بار برگزار می شود  گردشگران را به مسکو می کشاند . این جشنواره امسال از 21 تا 23 شهریور در مسکو برگزار می شود . اگر در این زمان  در مسکو باشید ، حتما از این نمایشگاه زیبا دیدن کنید.

آب و هوای روسیه

آب و هوای روسیه قاره‌ای مرطوب و با  زمستان‌ هایی طولانی و سرد و تابستان هایی کوتاه و گرم می‌ باشد . 

مسافرین تورلحظه آخری روسیه پاییز97 باید توجه داشته باشند که هوای روسیه از اواخر اردیبهشت گرم می شود و از اوایل آبان سرمای روسیه آغاز می شود.