تور آنتالیا

تاریخ‌های برگزاری

تور آنتالیا ویژه نوروز 1402

6 شب
9,590,000 تومان
ایرلاین: قشم ایر
1402/01/10
اطلاعات بیشتر
تاریخ‌های برگزاری

تور آنتالیا پرواز ترک ویژه نوروز

6 شب
18,990,000 تومان
ایرلاین: تیلویند ایرلاینز
1401/12/29
اطلاعات بیشتر
درباره تور آنتالیا

تور آنتالیا جزو محبوب ترین مسیرها برای کلیه توریست های جهان و همچنین ایرانیان  میباشد  و به دلیل امکانات بالایی که هتل های این شهر دارند جذابیت زیادی برای ایرانیان دارد. تور ارزان آنتالیا جزو شهرهایی هست که بهترین هتل های دنیا را در خود جای داده است و به دلیل موقعیت جغرافیایی خود بیشتر روزهای سال هوای افتابی و دلپذیری دارد که از این رو انتخاب این شهر برای تفریحات آبی گزینه خیلی خوبی میتواند باشد.

تور آنتالیا با قصر شایان

آژانس قصر شایان با چارتر کردن پروازهای ترک و ایرانی به صورت هفتگی و با گارانتی کردن بهترین هتل های این شهر، ارائه دهنده بهترین و و لوکس ترین تورها با خدمات متنوع و عالی میباشد.

فرودگاهها و دسترسی به تور آنتالیا

دسترسی هوایی به این شهر با توجه به قرارداد بسته شده بین کشور عزیزمون با ترکیه از چند طریق به شرح ذیل امکان پذیر و میسر هست.

فرودگاه بین المللی آنتالیا

پرواز ایرلان های ترک مانند: پگاسوس، ترکیش(آنادلوجت)، فری برد، سان اکسپرس، کورندون، تیلویند که طبق قرارداد بسته شده بایست حتما در یکی از فرودگاه های شهرهای اطراف  (آدنا، قاضی پاشا) به مدت تقریبی ۴۵ دقیقه لندینگ و فرود داشته باشند (مسافران در این مدت اجازه خروج از هواپیما را ندارند) پرواز بعد از ۴۵ دقیقه مجددا به سمت فرودگاه تور لحظه آخری آنتالیا پرواز خواهد کرد.

فرودگاه قاضی پاشا

فرودگاه قاضی پاشا شهر آلانیا در فاصله ۲ ساعته با هتل های تور آنتالیا قرارداد که یک سری ایرلان ها مثل( کیش ایر و پگاسوس و تیلویند) پرواز مستقیم به فرودگاه قاضی پاشا دارند  که از اونجا مسافرین از طریق ترانسفر زمینی بعد از دو ساعت به هتل خود خواهند رسید.


فرودگاه دنیزلی

این فرودگاه در فاصله ۴ ساعته با تور آنتالیا قرار گرفته هست که دورترین فرودگاه نسبت به شهر آنتالیا میباشد. که بیشتر ایرلان های داخلی(ایران ایر، معراج، قشم ایر، ماهان، ایران ایرتور) طبق توافق صورت گرقته در این فرودگاه فرود می آیند که از این فرودگاه ترانسفر زمینی برای مسافرین گذاشته میشود.

فرودگاه اسپارتا

این فرودگاه در فاصله ۳ ساعته نسبت به شهر آنتالیا قرار دارد که نسبت با فرودگاه دنیزلی فاصله کمتری به تور لحظه آخری آتتالیا دارد. این فرودگاه به دلیل اینکه فرودگاه هواپیماهای ارتشی بوده  خیلی کوچک و جاده خیلی جالبی به سمت آنتالیا ندارد ولی از بعد مسیر نسبت به دنیزلی فاصله کمتری دارد.

پروازهای تور آنتالیا

در حال حاضر پروازهای ترک: ترکیش، پگاسوس، فری برد، سان اکسپرس، تیلویند و پرواز های ایرانی ماهان، کیش ایر، معراج، ایران ایر، ایران ایرتور میباشد که پرواز های ترک به صورت مستقیم پس از توقف ۴۵ دقیقه ای بدون پیاده شدن مسافرین در یکی از فرودگاهای آدنا و قاضی پاشا و در انتها فرود آمدن در فرودگاه بین المللی آنتالیا و پرواز های ایرانی به صورت غیر مستقیم به فرودگاه های دنیزلی، اسپارتا، قاضی پاشا پرواز دارند 

مناطق هتل های آنتالیا

هتل های آنتالیا واقع در مناطق مختلف از جمله مرکز شهر انتالیا،لارا،کندو،بلدیبی ،کمر، تکیروا، بلک،سیده، کندو میباشد به سمت راست شهر آنتالیا به ترتیب مناطق لارا، کندو، بلک، سیده و آلانیا میباشد و به سمت چپ شهر آنتالیا به ترتیب منطقه بلدیبی،کمر و تکریوا میباشد. برای رزرو تور لحظه آخری آنتالیا شما را با مناطق آن آشنا میکنیم:


هتل های آنتالیا و لارا از نظر قیمتی نسبت به هتل های مناطق دیگر با همون کیفیت قیمتهای بالاتری دارند. به دلیل اینکه دسترسی به مراکز خرید و جاهای دیدنی راحت تر هست. و طبیعتا هزینه کرایه و پول تاکسی کمتری بایست پرداخت کرد ناگفته نماند لوکس ترین هتل های آنتالیا مثل:مکس رویال بلک، رکسوس پرمیوم، آدم و حوا، گرانادا لاکچری، لف آند لجنز و ... واقع در منطقه بلک میباشند منطقه لارا به دلیل فاصله کمی که هتل ها به شهرآنتالیا و مراکز خرید دارند از جذابیت بیشتری برخوردار هست بهترین هتل های این منطقه را میتوان به هتل دلفین امپریال ،دلفین بی گرند ،تایتانیک‌ بیچ لارا ،آدلیا الیت لارا، تایتانیک مردان پالاس،رویال وینگ اشاره کرد.


بعد از منطقه لارا نزدیک ترین منطقه به آنتالیا بلدیبی و بعد کمر میباشد که منطقه بلدیبی و تکیروا به دلیل وسعت کم و تعداد هتل کمی که دارند خیلی بین ایرانی ها شناخته شده نیست. منطقه کمر هوای سردتری نسبت به منطقه لارا و بلک دارد ولی تعداد هتل های خوب کمتری دارد که معروفترین هتل هایش اورنج کانتی و رکسوس سان گیت میباشد منطقه کندو بعد ازمنطقه لارا میباشد که میتوان به هتل های ونیزیا پالاس و کروانسرای کندو اشاره کرد


منطقه بلک که به دلیل زمین های گلف خیلی خوبی که دارد و امکانات خیلی بالایی که هتلهایش دارند طرفداران زیادی دارد که #تور ارزان آنتالیا #برای این منطقه رزرو میکنند.هتل های لاکچری این منطقه میتوان هتل های گرانادالاکچری، آدم و حوا،مکس رویال،رکسوس پرمیوم و ...... اشاره کرد

نقشه تور آنتالیا