هتل الوند 1 قشم |alvand 1 Hotel Qeshm

alvand 1 Hotel Qeshm

قشم
هتل الوند 1 قشم
رستوران آسانسور صندوق امانات
توضیحات:

هتل الوند 1 قشم

هتل سه ستاره تاپ الوند 1 با موقعیت خیلی خوب در جزیره عجایب هفت گانه قشم در نزدیکی مراکز تاریخی، سیاحتی و تجاری قرار گرفته که در روز پنجم مهرماه سال 1393 مصادف با روز جهانی جهانگردی مورد بهره برداری واقع شده.

این هتل دارای 4 طبقه می باشد، دارای 27 اتاق که از دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته و اتاق های کانکت می باشد. بام هتل الوند دارای چشم انداز زیبا و دید بسیار عالی از میدان سعدی(برگ سبز) به دریا و شهر می باشد. موقعیت مکانی خاص این هتل در مرکز شهر، موجب گردیده تا میهمانان بتوانند به راحتی با چند دقیقه پیاده روی به دریا، مرکز خرید، زیارت سید مظفر، و اسکله مسافربری و سایر آثارتاریخی جزیره دسترسی یابند و از فضاهای منحصر به فرد لذت ببرند.

نزدیکی این هتل به مراکز خرید و دیدنی شهر، دسترسی آسان در مدت کوتاه (1ساعت) تا فرودگاه بین المللی قشم و نیز خدمات شایسته این هتل با مالکیت و مدیریت جدید باعث شده  که هتل الوند به عنوان انتخاب برتر گردشگران  تور قشم این شهر کهن جهت اقامتی خاطره انگیز مطرح باشد.
هتل الوند1 یکی از هتل های خوب قشم  می باشد.

رستوران ممتاز واقع در هتل الوند 1 قشم  گنجايش پذيرايي 110 نفر را دارد. اين روزها اسم هتل و رستوران الوند بر زبانهاي کساني که يک بار اقامت درهتل الوند را داشته است جاري ميباشد.رستوران ممتاز الوند واقع در هتل الونددرجزيره زيباي قشم با کادري مجرب وآموزش ديده آماده ارائه خدمات زير ميباشد: برگزاري مراسم نامزدي، جشن عروسي برگزاري کنفرانس هاي علمي و همايش ها ارائه متنوع ترين منوي غذاي ايراني ،عربي ،محلي و فرنگي سرويس دهي به مجالس خارج از هتل

تورهای موجود برای هتل الوند 1 قشم

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید