آکواریوم فلوریا استانبول

آکواریوم فلوریا استانبول

آکواریوم  فلوریا استانبول

آکواریوم  فلوریا استانبول، مجموعه وسیعی است که در محله ساحلی و لوکس فلوریا قرار گرفته و با فرودگاه بین المللی آتاتورک تنها چند دقیقه فاصله دارد.

این آکواریوم نه تنها بزرگترین آکواریوم کشور ترکیه محسوب می شود، بلکه بزرگترین آکواریوم موضوعی دنیاست که در جدیدترین شکل و با پیشرفته ترین امکانات جهان ساخته شده و در سال ۲۰۱۱ به صورت رسمی افتتاح شد.

آکواریوم  فلوریا استانبول وسعتی در حدود ۲۲ هزار متر مربع دارد و در مجموع در دو طبقه گسترش یافته است.

حجم آب این آکواریوم در حدود ۷ هزار متر مکعب بوده و در ۶۴ تانک و مخزن جای گرفته است.

هنگامی که به درون این آکواریوم قدم بگذارید، ۱۷ بخش مختلف و هیجان انگیز پیش روی شما قرار می گیرد که نمونه ای از نواحی جغرافیایی مختلف در دنیا هستند و در طی سفری زمینی، شما را از دریای سیاه در میان آسیا و اروپا، به سمت اقیانوس آرام پیش می برند.

خوب است بدانید در کنار بازدید از ماهی ها و جانوران موجود در مجموعه، تفریحات دیگری نیز در آکواریوم استانبول وجود دارد.

یعنی می توانید همراه با کوسه ها غواصی کنید و یا به ماهی ها غذا بدهید؛ یا آن که خود را با هزارتوی آینه سرگرم کنید و در انتها به سراغ شبیه سازِ هلیکوپتر سواری بروید.

 

امکانات و تفریحات آکواریوم استانبول به همین جا هم محدود نمی شود و می توانید برای صرف غذا یا میان وعده ای جذاب به رستوران یا کافه های آکواریوم بروید.

اگر هم از عاشقان بازارگردی هستید، گردش در بازار لوکس و جذاب فلوریا را که درست در کنار آکواریوم قرار گرفته است، از دست ندهید.

در تمام بخش های آکواریوم، اطلاعات به هر دو زبان انگلیسی و ترکی ارائه می شوند  .

جهت مشاهده تور استانبول ,تور استانبول ارزان,تور لحظه آخری استانبول,به قسمت تور ترکیه قصر شایان مراجعه کنید.