6 جاذبه توریستی دبی که از وجودشان خبر نداشتید

17 آذر ، 1397
قصر شایان
اخبار
0 کامنت

6 جاذبه توریستی دبی که از وجودشان خبر نداشتید

اکثر گردشگرانی که به دبی سفر داشته اند، بازدید از مکان های توریستی ممتاز و برتر این شهر مانند برج العرب و مسجد بزرگ شیخ زاید ابوظبی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. با این حال، برای کسانی که به دنبال چیزیهای غیر معمول و پرماجرا هستند، چندین مکان شگفت انگیز در دبی وجود دارد که اکثر گردشگران از وجودشان باخبر نیستند.

شهر ارواح دبی Ghost Town

برای همه افراد ماجراجو، بازدید از این شهر بسیار هیجان انگیر می باشد. با 1 ساعت و نیم رانندگی از دبی به این شهر خواهید رسید. جزیره ‌الحمرا یا جایی که بیشتر به نام شهر ارواح شناخته شده است، روستای رها شده ای است که در دورانی یک دهکده ماهیگیری در جزیره‌ای در ساحل راس‌الخیمه بوده است.

سالها قبل، این محل خالی از سکنه شده و بر اساس اعتقاد مردم توسط جن و ارواح تسخیر شده است که پس از غروب خورشید در شهر ظاهر می شوند. بنابراین گردشگران تور دبی که دنبال جاهای عجیب و ترسناک هستند باید قبل از تاریکی هوا از این مکان بازدید کنند

پارک گاردن گلو دبی Dubai Garden Glow

بیشتر گردشگران که به دبی می آیند، تصمیم می گیرند شب های خود را در رستوران و بارها بگذرانند. با این حال، برای تجربه سپری کردن شبی واقعا منحصر به فرد و فراموش نشدنی پارک گاردن گلو دبی می تواند یک انتخاب عالی باشد.

اگرچه این مکان آن جور که باید در دبی شناخته شده نیست، اما محلی رویایی و افسانه ای می باشد. در این پارک درخشان با مجسمه ها و سازه های نورانی مواجه می شوید. این پارک از بخش های مختلف تشکیل شده که برای کودکان مناسب است و برای سرگرمی بیشتر نیز محلی برای اجرایی موسیقی زنده و نمایش وجود دارد که برای گردشگران تور ارزان دبی بسیار جذاب خواهد بود

جزیره اسنوپی Snoopy Island

جزیره فجیره Fujairah این جیره در فاصله 176 متری دبی و در شرق امارات واقع شده است. جزیره ای با چشم انداز زیبا که در بین کوه و دریا احاطه شده است. یکی از نقاط دیدنی فجیره، جزیره اسپوتی Snoopy Island است که روبه روی آن ساحل ماسه ای قرار دارد.

منظره بی نظیری در این جزیره وجود دارد از جمله کوه های بلند و آب زلال که برای ثبت عکسهای زیبا جای بسیار عالی است. در تور لحظه آخری دبی از این جزیره دیدنی بازدید کنید

واحه های القدره دبیAl Qudra Oasis

یکی از حیرت انگیز ترین مناطق دیدنی دبی قطعا واحه القدره می باشد که تنها 50 دقیقه با دبی فاصله دارد. این مکان، محلی کاملا متفاوت و خاص نسبت به دبی، این شهر مدرن و پیشرفته می باشد.واحه متشکل از چندین دریاچه مصنوعی است که برای تفریح و گردش 1 روزه با تور دبی زمستان 97 انتخاب بسیار مناسبی برای گردشگران تور دبی نیز می باشد. شاید از جالبترین چیزهایی که در این مکان با آن رو به رو شوید پرنده های مختلف باشد.واحه زیستگاه قو و فلامینگو ها می باشد.

بیمارستان فالکون ابوظبی Abu Dhabi Falcon Hospital

هر شهری در دنیا باید بیمارستانهای مجهز و مناسبی داشته باشد. بیمارستان فالکون ابوظبی یک نام فانتزی برای یک بیمارستان معمولی نیست بلکه بیمارستانی برای فالکونها است. فالکونها در فرهنگ امارات دارای اهمیت زیادی می باشند به همین دلیل ابوظبی با صرف هزینه زیاد برای این پرندگان بیمارستانی ساخته که بسیار مجهز و پیشرفته است و مراقبتهای ویژه ای از این پرندگان صورت می گیرد.

محله السطوه دبی Al Satwa

 در دبی همواره با محله های مدرن و شیک روبه رو می شوید. اما در بین این محله ها، محله السطوه شکل متفاوتی دارد. این محله با داشتن ساختمان های بلند، شکل و ظاهر ساده ایی دارد و بیشتر هندیها در آنجا زندگی می کنند.

انواع  اجناس ارزان قیمت هندی را از فروشگاه های این منطقه می توانید تهیه کنید به خصوص بازار طلای دبی در این محل وجود دارد که در تور دبی نوروز 98 می توانید سری به این بازار بزنید. همچنین یک بیمارستان ایرانی و ترمینال السطوه از دیگر جاهای دیدنی محله السطوه دبی می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران