پرواز ماوی گوک در مسیر آنتالیا

18 اردیبهشت ، 1402
قصر شایان رویایی
گردشگری
0 کامنت

آنتالیا شهری توریستی ساحلی و مدیترانه ای است که در جنوب غربی کشور ترکیه واقع شده است یکی از شهر های توریستی و پر مخاطب است که سالانه از کشورهای متعددی به این شهر زیبا سفر می کنند.ایرلاین تازه تاسیس ماوی گوگ در مسیر آنتالیا در ماه مارس سال 2007 در شهر آنتالیا فعالیت خود را آغاز کرد.کلمه ماوی گوک به زبان ترکی استانبولی به معنای آسمان آبی می باشد.در حال حاضر این ایرلاین به کشورهای متعددی پرواز دارد.این ایرلاین اولین پرواز خود را در سال 2022 به شهر بوداپست انجام داده است.این ایرلاین تازه تاسیس مانند پرواز های ترکی از جمله ترکیش، پگاسوس و اطلس جت قدمت ندارد اما توانست در زمان اندکی طرفداران بسیاری پیدا کند.

خدمات پرواز مای گوک در مسیر آنتالیا 

خدمات ایرلاین مای گوک متنوع و گوناگون است که از جمله آن می توان به تاکسی هوایی،خدمات تعمیر و نگهداری و... اشاره نمود. البته خدمات این ایرلاین در حال گسترش و ارتقاء می باشد.یکی از مزایای ایرلاین مای گوک کادر مجرب و پرسنل آن است که همیشه در کنار مسافران حضور دارند و با ارائه بهترین خدمات به مسافرین تور آنتالیا در تلاشند پروازی خاطره انگیز و امن برای مسافرین فراهم کنند.

هواپیمایی های ایرلاین مای گوک در مسیر آنتالیا 

ایرلاین مای گوک با سه مدل هواپیما پرواز خود را انجام می دهد که البته نوع هواپیما بر اساس تعداد و ظرفیت مسافرین انتخاب می گردد.

بوئینگ 777-300 

این هواپیما در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین هواپیماهای شرکت بوئینگ است که این ایرلاین برای مسیر آنتالیا 3 فروند از این نوع هواپیما را خریداری کرده است.ظرفیت این نوع بوئینگ 546 نفر است و با سرعت 905 کیلومتر در ساعت می باشد.

بوئینگ 737-800

از دیگر هواپیماهای پیشرفته و مدرن که شرکت ماوی گوک برای ایرلاین خود به کار برده است بوئینگ 737-800 است که دو فروند آن را برای جابجایی مسافرین خریداری کرده است.این نوع هواپیما با سرعت 823 کیلومتر در ساعت پرواز می کند و ظرفیت این نوع بوئیگ 215 نفر می باشد.

بوئینگ 737-900 

این نوع بوئینگ با سرعت 823 کیلومتر در ساعت حرکت می کند و ظرفیت آن 189 نفر است که می تواند مسافرین را جابجا کند.

در مجموع این پرواز دارای کیفیت و خدمات متنوعی برای گردشگران تور آنتالیا می باشد که مسافرین به راحنی می توانند در روزهای مختلف سال با این ایرلاین به آنتالیا سفر کنند و از سواحل زیبای آنتالیا لذت ببرند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران