بازار فردوسی مشهد

25 بهمن ، 1399
قصر شایان
گردشگری
0 کامنت

بازار فردوسی مشهد

بازار فردوسی‎ ‎مشهد‎ ‎در انتهای 30 متری طلاب ، نبش میدان مفتح قرار دارد و جزو بازارهای پر طرفدار در مشهد می باشد .این بازار در 4 طبقه ساخته شده  و هر طبقه آن به فروشگاه های خاصی اختصاص داده شده است به این معنا ‏که  طبقه 1- مخصوص کودکان و سیسمونی طبقه همکف مخصوص پوشاک خانم ها و ‏آقایان طبقه اول مختص مانتو و روسری و به ترتیب طبقات دیگر محل فروش وسایل عروس و داماد ، طلا ‏جواهر ، بدلیجات و  ساعت می باشند. اگر به دنبال چنین خرید هایی می باشید می توانید به ‏بازار فردوسی مشهد رفته و اجناس با کیفیتی را از این مرکز خرید، خریداری کنید.حتی گردشگران تور مشهد می توانند برای ‏استراحت و خوردن غذا یا نوشیدنی به کافه و رستوران های موجود در بازار فردوسی مشهد ‏بروند.
بازار فردوسی مشهد دارای فروشگاه های بسیار و اجناس متنوعی می باشد همچنین لازم به ‏ذکر می باشد که در نزدیکی حرم امام رضا (ع) قرار دارد و  این عوامل باعث شده اند که ‏این مجتمع تجاری از محبوبیت بسیار زیادی در میان گردشگران تور مشهد داشته باشد. 
گردشگران تور مشهد باید توجه داشته باشند که مساحت مرکز خرید فردوسی حدود 7000 متر مربع می باشد و یکی از بزرگ ترین مراکز خرید ‏مشهد به شمار می آید .  این مجموعه در سال 1391 ساخته شده و نهایتاً در سال 1391 پایان یافت.
بهتر است بدانید که بازار فردوس مشهد در حدود 725 فروشگاه وجود دارد که در هر یک از ‏آن ها اجناس بسیار با کیفیت و متنوعی به فروش می رسد و گردشگران تور مشهد می توانند ‏با هر سلیقه ای جنس مورد نظر خود را خریداری کنند. 
اگر قصد سفر با تور مشهد و خرید در این مجموعه را دارید باید بدانید که در مرکز خرید ‏فرودسی خدمات بسیاری به گردشگران تور مشهد و همچنین بازدید کنندگان ارائه می شود که ‏برخی از آن ها عبارتند از سرویس بهداشتی، نمازخانه، انواع کافه و رستوران، آسانسور، دستگاه خودپرداز و غیره.  
گردشگران تور مشهد باید توجه داشته باشند که هم خود مجموعه دارای پارکینگ می باشد و ‏هم محیط اطراف مرکز خرید فضای کافی برای پارک خودرو دارد به همین جهت گردشگران و ‏بازدید کنندگان مشکلی در یافتن جای پارک نخواهند داشت. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران