هتل سوییت شخصی کیش |soiet shakhsi Hotel kish

soiet shakhsi Hotel kish

کیش
سوییت شخصی کیش
رستوران سرویس فرنگی
توضیحات:

سوئیت های شخصی کیش در جزیره زیبای کیش

مسافرانی که به صورت دسته جمعی و خانوادگی قصد سفر به جزیره زیبای کیش دارند یا میخواهند جمع صمیمی و دوستانه را در کنار هم تجربه کنند به جای گرفتن هتل از سوئیت شخصی در جزیره زیبای کیش استفاده می کنند.سوئیت های شخصی به صورت آپارتمانی یا ویلایی به صورت دربست در اختیار مسافرین قرار میگیرد که مسافر برحسب نیازش از یک شب تا هر تعداد شب که احتیج داشته باشد سوئیت ها را اجاره کرده و مورد استفاده قرار میدهند.

سوئیت های شخصی به صورت مبلمان شده و با وسایل کامل از قبیل لباسشویی ، یخچال ، ظروف کامل و ... نظافت شده در اختیار مسافرین قرار میگیرد که بنا برحسب قیمتشان از نظر کیفیتی و شیک بودن متفاوت می باشند که به صورت یک خوابه ، دو خوابه ، سه خوابه و چهار خوابه و پنت هاوس می باشند.مسافرین برحسب تعداد نفرشون و مبلغی که می خواهند هزینه کنند اجاره می نمایند.

در پایین به صورت مختصر چندین سوئیت و شهرک را که برای شما مسافرین عزیز قابل رزرو می باشند را معرفی خواهیم کرد.

سوئیت شهرک صدف :

سوئیت شهرک صدف دارای چندین فاز مختلف میباشند که از نظر دست رسی به بازار ها و مراکز خرید و مرکز جزیره متفاوت میباشند و به صورت ویلایی و اپارتمانی و برجی میباشند.
که بهترین فاز جزیره از نظر کیفیت و نوساز بودن فاز۳ و فاز دو میباشد که باز بهترین بخشش فاز مدیران میباشد و به تازگی چندین برج هم در شهرک صدف افتتاح شده هست که لوکس از آپارتمان های شهرک میباند 
برج سینا شهرک صدف برج ستاره شهرک صدف  و ....... میباشد .

سوییت خانه گستر:

سوئیت های خانه گستر به صورت آپارتمانی و برجی در قلب جزیره میباشند که از نظر دسترسی به مراکز خرید و اسکله تفریحی از موقعیت خیلی خوبی برخوردار میباشند و از نظرکیفیتی بسیار مناسب میباشند .

دهکده ساحلی:

سوئیت های دهکده ساحلی کیش اکثرا به صورت ویلایی بود و تا مراکز خرید جزیره کیش فاصله زیادی دارند و افرادی که قصد ریلکس کردن و دور بودن از شلوعی وسط جزیره و تجربه اقامت لوکس و با چشم انداز زیبا را دارند  میتوانند با اقامت در سوئیت های دهکده ساحلی آرامش خاص و زندگی لاکچری با چشم نواز عالی را تجربه کنند که از نظر کیفیت به همراه سوییت های دامون ساحلی کیش رتبه اول کیفیت را دارا میباشند

سوئیت دامون‌ساحلی:

اگر قصد سفر رویایی در جزیره زیبای کیش را دارید بهتون پیشنهاد میکنیم برای یک بار که شده تجربه اقامت در سوئیت های لاکچری و زیبای شهرک دامون ساحلی را داشته باشید از نظر کیفیت و شیک بودن جزو بهترین شهرکهای جزیره کیش میباشد و دارای علاقه مندان خاصی میباشد که به صورت برجی و ویلایی و پنت هاوس  میباشند 

سوئیت های نوبنیاد:

سوییت های نوبنیاد از نظر نوساز بودن بسیار نوساز بوده اما بزرگترین مشکل سوییت های نوبنیاد فاصله زیاد از مراکز خرید و مرکز جزیره میباشد اما به خاطر نوساز بودن و شیک بودن ( قیمت پایین)علاقه مندان خاص خود را دارد. 

سوئیت شهرک آفتاب کیش:

واقع در ساحل مرجان همجوار با هتل مارینا پارک کیش میباشد و فاصله کمی تا بازار مرجان دارد و کلا به صورت آپارتمانی و برجی میباشد و جزو برند های جزیره کیش میباشد.
برای آگاهی با نحوه اجاره این سوئیت ها میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

تورهای موجود برای سوییت شخصی کیش

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید